هدر موبایل
1398/06/27 15:42:20
سرویس اقتصادی
گلمرادی تاکید کرد:

ضرورت حذف مشکلات مرتبط با حذف قبوض کاغذی

عضو کمیسیون انرژی مجلس استقبال از ایده‌های جدیدی همچون حذف قبوض کاغذی را ضروری دانست و گفت: مشکلات حذف قبوض کاغذی برای مردم، قابل رفع است.
ضرورت حذف مشکلات مرتبط با حذف قبوض کاغذی عضو کمیسیون انرژی مجلس استقبال از ایده‌های جدیدی همچون حذف قبوض کاغذی را ضروری دانست و گفت: مشکلات حذف قبوض کاغذی برای مردم، قابل رفع است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712107037782958.jpg ضرورت,حذف,مشکلات,مرتبط,با,حذف,قبوض,کاغذی Icana

علی گلمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به حذف قبوض کاغذی از ابتدای مهرماه سال جاری، گفت: قبوض کاغذی مشکلاتی همچون هزینه گزاف کاغذ و مفقود شدن قبوض به‌دنبال دارد به همین دلیل حذف این قبوض ضروری است اما دولت باید برای افرادی که توانایی استفاده از سرویس‌های اینترنتی  جهت پرداخت هزینه آب، برق و گاز را ندارند، تدبیر کند.

ضرورت استقبال از ایده‌های جدیدی همچون حذف قبوض کاغذی

نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پایه و اساس سرویس‌های اپراتوری بر فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و علومی از این دست استوار است که اشتغال‌زایی نیز می‌کنند بنابراین باید از ایده‌های جدیدی همچون حذف قبوض کاغذی و پرداخت هزینه‌ها از طریق سرویس‌های اپراتوری در بستر تلفن استقبال کرد.

وی افزود: با آغاز اجرای طرح حذف قبوض کاغذی، مشکلات و نواقص آن بیشتر نمایان خواهد شد و آنگاه دولت می‌تواند برای حل و رفع این ایرادات چاره‌اندیشی کند.

با آغاز اجرای طرح حذف قبوض کاغذی، مشکلات و نواقص آن بیشتر نمایان خواهد شد و آنگاه دولت می‌تواند برای حل و رفع این ایرادات چاره‌اندیشی کند

این نماینده مجلس معتقد است طرح حذف قبوض کاغذی چنان مزیت‌های بی‌شماری دارد که باید موانع و مشکلات پیش‌روی آن را به جان خرید و به مرور درصدد رفع آن برآمد.

مشکلات مرتبط با حذف قبوض کاغذی برای مردم قابل رفع است

گلمرادی مشکلات مرتبط با حذف قبوض کاغذی برای مردم را قابل رفع دانست و گفت: اکنون اکثر روستاها نیز به تلفن ثابت، همراه، اینترنت و... دسترسی دارند و اگرچه برخورد مردم با مشکلاتی در این خصوص ناگریز است اما در مدت زمان کوتاه حل و فصل خواهد شد.

سالانه ۱۲ هزار درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می‌شود

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سالانه ۱۲ هزار درخت برای تهیه قبوض کاغذی قطع می‌شود، اضافه کرد:  به‌منظور صرفه‌جویی در هزینه‌ها، کاهش مصرف کاغذ و در نظر گرفتن ملاحظات زیست محیطی در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت اجرای طرح حذف قبوض اقدام کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet