هدر موبایل
1398/06/27 16:04:58
سرویس سیاسی
حسینی‌کیا با اشاره به سخنان رهبر انقلاب:

اتحاد امت اسلام منافع مستکبران در غرب آسیا را به خطر انداخته است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد تامین منافع قدرت های استکباری و استعماری با ایجاد تفرقه بین کشورهای منطقه خصوصا امت های اسلامی فراهم می شود.
اتحاد امت اسلام منافع مستکبران در غرب آسیا را به خطر انداخته است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس اعتقاد دارد تامین منافع قدرت های استکباری و استعماری با ایجاد تفرقه بین کشورهای منطقه خصوصا امت های اسلامی فراهم می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108496066279.jpg اتحاد,امت,اسلام,منافع,مستکبران,در,غرب,آسیا,را,به,خطر,انداخته,است Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنان امروز رهبر انقلاب در دیدار جمعی از موکب‌داران عراقی مبنی بر اینکه دشمنان تلاش زیادی برای ایجاد تفرقه میان دو ملت انجام دادند اما به لطف الهی نتوانستند و از این پس هم نخواهند توانست، گفت: قرآن کریم همواره امت اسلامی را به ایجاد وحدت توصیه کرد که آیه ۱۰۳ سوره مبارکه آل عمران مبنی بر "اِعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا" مصداق بارز آن محسوب می شود.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع وحدت باید بین مردم و دولت های کشورهای اسلامی باشد تا تفرقه ای که دشمنان درصدد ایجاد آن هستند از طریق نفوذ محقق نشود.

امروزه ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران و عراق با یکدیگر وحدت دارند

وی با اشاره به اینکه امروزه ملت و دولت جمهوری اسلامی ایران و عراق با یکدیگر وحدت دارند، ادامه داد: وحدت ایجاد شده سبب رقم خوردن دو مولفه قدرت و آرامش شده است و بر این اساس مشاهده می شود که تروریست ها و حتی حامیان مالی و اطلاعاتی آنها نیز دیگر در آرامش نیستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد که تامین منافع قدرت های استکباری و استعماری با ایجاد تفرقه بین کشورهای منطقه خصوصا امت های اسلامی فراهم می شود.

مراسم اربعین بزرگترین نماد وحدت مسلمانان است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه مسئولان و مردم دو کشور باید گوش به فرمان مرجعیت و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشند و تسلیم توطئه های شوم دشمنان نشوند، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال می توان از مراسم اربعین به عنوان بزرگترین نماد وحدت مسلمانان نام برد که پیامش تاکید بر وحدت است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم تکریم و تقدیر از مهمان‌نوازی موکب‌داران عراقی و خادمان راه‌پیمایی اربعین، دو ملت ایران و عراق را، دو ملتی توصیف کردند که جان و دل آنها به یکدیگر متصل است و گفتند: دشمنان تلاش زیادی برای ایجاد تفرقه میان دو ملت انجام دادند اما به لطف الهی نتوانستند و از این پس هم نخواهند توانست، زیرا عامل اصلی پیونددهنده‌ی دو ملت ایران و عراق، ایمان به خداوند متعال و محبت اهل‌بیت علیهم‌السلام و عشق به امام حسین علیه‌السلام است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet