هدر موبایل
1398/06/28 12:00:00
سرویس فرهنگی
هفته آتی صورت می‌گیرد؛

حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون آموزش

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آتی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهد داشت که وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مهمان کمیسیون خواهند بود.
حضور وزرای آموزش و پرورش و علوم در کمیسیون آموزش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آتی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه نشست تخصصی خواهد داشت که وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مهمان کمیسیون خواهند بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg حضور,وزرای,آموزش,و,پرورش,و,علوم,در,کمیسیون,آموزش Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو در روزهای یکشنبه)31 شهریورماه) و سه شنبه (دوم مهرماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

روز یکشنبه اعضای کمیسیون آموزش میزبان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر آموزش و پرورش خواهد بود که در ابتدا وزیر علوم از برنامه‌های وزارتخانه در سال تحصیلی جدید و وضعیت دانشگاه‌ها، مراکز و مؤسسات آموزش عالی دولتی گزارشی ارائه خواهد کرد و در ادامه وزیر آموزش و پرورش هم گزارشی از برنامه‌های وزارتخانه در سال تحصیلی جدید و وضعیت نیروی انسانی در مدارس سراسر کشور ارائه می‌دهد.

در روز سه شنبه بررسی طرح الزام دولت در تعیین سرفصل جنایات آمریکا در کتب درسی مدارس و دانشگاه‌ها دستور کار نخست کمیسیون آموزش است و در ادامه طرح اصلاح تبصره(2) ماده (5) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور بررسی می‌شود.

آخرین دستور کار کمیسیون آموزش در روز سه شنبه نیز بررسی طرح اجرای اصل 15 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(تدریس زبان‌های محلی و قومی در مدارس و دانشگاه‌های کشور) است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet