هدر موبایل
1398/06/31 11:56:53
سرویس اجتماعی
| اینستاملت |

انتقاد عضو هیات رییسه مجلس از قانون فعلی کار | آخرین وضعیت واگذاری هپکو | زنگ آغاز سال تحصیلی در سراسر ایران

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
انتقاد عضو هیات رییسه مجلس از قانون فعلی کار | آخرین وضعیت واگذاری هپکو | زنگ آغاز سال تحصیلی در سراسر ایران اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg انتقاد,عضو,هیات,رییسه,مجلس,از,قانون,فعلی,کار,|,,آخرین,وضعیت,واگذاری,هپکو,|,,زنگ,آغاز,سال,تحصیلی,در,سراسر,ایران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

علی اصغر یوسف نژاد  مطلب زیر را منتشر کرده استعضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تغییر قانون کار تاکید کرد و گفت : قانون کار با شرایط فعلی کشور همخوانی ندارد.
به گزارش فصل اقتصاد ، علی اصغر یوسف نژاد روز چهارشنبه در همایش شورای اسلامی کار مازندران در ساری افزود : قانون فعلی کار مربوط به چندین سال قبل است و نیاز به تغییر دارد. برای تغییر این قانون هم باید حب و بغض ها را کنار گذاشت تا به نتیجه رسید.
وی توضیح داد: تغییر قانون کار باید به گونه ای باشد که منافع کارفرما ، کارگر و سرمایه گذار را تامین کند.
قانون کار کشور در سال 1368 به تصویب مجلس شورای اسلامی ‌رسید و پس از کش و قوس های فراوان و حل اختلاف نظر میان شورای نگهبان و مجلس شورای اسلامی ‌در مورد برخی از مواد به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت و در نهایت در سال 1369 با اصلاح و اضافه کردن متمم هایی در این نهاد بالادستی ناظر مورد تایید قرار گرفت. قانون کار کنونی دارای 203 ماده و 21 تبصره است که بر اساس ماده یک، پیروی از مفاد آن برای تمامی ‌کارفرمایان، کارگران و فعالان در عرصه‌های مختلفی مثل موسسات تولیدی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی الزامی است.
نماینده مردم شهرستان های ساری و میاندرود اظهار داشت: برای اصلاح و تغییر قانون کار باید تمام ذینفان باید مشارکت کنند و مجلس نیز از این گروه ها نظر خواهی می کند.
یوسف نژاد افزود : مجلس شورای اسلامی طرح تغییر قانون کار را در دست اجرا دارد و امیدواریم این کار در مجلس هر چه سریعتر عملیاتی شود.
وی با اظهار این که در دوره های گذشته مجلس اصلاحاتی در قانون کار انجام داد ولی کافی نیست، گفت: این تغییر در حوزه اداره تامین اجتماعی نیز کشانده می شود تا حداقل بخشی از اداره این سازمان به کارگران واگذار شود.
عضو هیات رییس مجلس توضیح داد: تامین اجتماعی به کارگران تعلق دارد و لازم است کارگران در اداره این سازمان نیز دخالت داشته باشند

محمود صادقی  مطالب زیر را منتشر کرده است

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است

 

امیرخجسته ویدئویی از بیانات رهبر انقلاب درباره مذاکره با آمریکا منتشر کرده است

سید جواد ساداتی نژاد  مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه به اشتراک گذاشته است

اسدالله عباسی  مطلب زیر را منتشر کرده است

سیده حمیده زر آبادی  مطلب زیر را به مناسبت فرارسیدن آغاز سال تحصیلی منتشر کرده است.

پروانه سلحشوری مطالب زیر را منتشر کرده است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet