هدر موبایل
1398/06/30 14:52:23
سرویس اجتماعی
| اینستاملت |

گزارش های اینستاگرامی وکلای ملت از پیگیری امور حوزه های انتخابیه | اتمام بررسی لایحه تامین امنیت زنان در قوه قضاییه

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
گزارش های اینستاگرامی وکلای ملت از پیگیری امور حوزه های انتخابیه | اتمام بررسی لایحه تامین امنیت زنان در قوه قضاییه اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201908104022947692.jpg گزارش,های,اینستاگرامی,وکلای,ملت,از,پیگیری,امور,حوزه,های,انتخابیه,,|,,اتمام,بررسی,لایحه,تامین,امنیت,زنان,در,قوه,قضاییه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند. 

مصطفی کواکبیان  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

دکتر کواکبیان در نشست اداری استانداری تهران برای بررسی مشکلات شمیرانات مطرح کرد:
مهمترین مطالبات مردم شهرستان شمیرانات
استاندار تهران: موضوع ایجاد تونل جاده کمرخانی در دست بررسی است
نشست جمع بندی سلسله جلسات رسیدگی به مشکلات شهرستان های استان تهران همزمان با هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان تهران، در استانداری تهران برگزار شد.
در این جلسه که با حضور استاندار، معاونین استانداری، فرمانداران و بخشداران شهرستان های اطراف تهران، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همچنین شهرداران و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهرهای اطراف تهران تشکیل شد؛ مشکلات شهرستان شمیرانات مورد بررسی قرار گرفت.

کواکبیان در این نشست طی سخنانی با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت برخی ویلاسازی‌ها در لواسان مطالبه جدی مردم است اظهار داشت: مردم نسبت به ویلاسازی‌ها در شهرکهای لواسان ایراداتی را وارد می دانند که لازم است به آنها رسیدگی شود. وی افزود: البته شهرداری ها و بخشداری ها بر این باورند که هر کس سندی دارد که خلاف مقررات انجام شده است باید پیگیری شود و در صورتی که برخی یقه سفیدها همانند دختر وزیر سابق صنعت خلاف کرده اند باید با آن برخورد شود.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امنیت راه و جاده ها از معضلات و مطالبات مهم دیگر مردم شمیرانات محسوب می شود گفت: مردم این منطقه در خصوص امنیت و ایمنی جاده‌ به ویژه در بخش جاده قدیم گلایه‌مندی هایی را مطرح می کنند که به حق است و باید به آن رسیدگی شود. کمااینکه ضرورت احداث تونل درجاده اوشان فشم قسمت کمرخانی کاملا محسوس است. بحث پیست شمشک نیز نباید فراموش شود.
وی عنوان داشت: شهرستان شمیرانات یکی از مناطق خاص تهران به شمار می آید که به دلیل گردشگر پذیر بودن منطقه بار ترافیکی آن نیز بسیار است لذا توجه به این منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازگشایی جاده جنگل در شرق لواسانات یکی از راه های کاهش ترافیکی گردنه قوچک (محور موصلاتی لواسانات و رودبار قصران از تهران) است و باعث می شود منطقه از شرق پایتخت (جاجرود) نیز بن بست نباشد و مسافران از مسیر مناسب تری قادر به تردد به این بخش باشند.

 

حمیدرضا حاجی بابایی مطلب زیر را منتشر کرده است.

رمضانعلی سبحانی فر  مطلب زیر را درباره حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

محمدرضا رضایی کوچی  مطالب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

احمد امیرآبادی فراهانی  عکس زیر را از ملاقات های مردمی منتشر کرده است

عباس گودرزی  عکس زیر را از جلسات در حوزه انتخابیه منتشر کرده است.

زهرا ساعی از اتمام بررسی لایحه تامین امنیت زنان در قوه قضاییه خبر داده است.

عباسعلی پوربافرانی مطلب زیر را منتشر کرده است

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet