هدر موبایل
1398/06/30 15:22:23
سرویس سیاسی
رضایی:

«ترامپ» نمی تواند سنگ مذاکره بدون پیش شرط را به سینه بزند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ترامپ که این روزها به طور مستمر سنگ مذاکره بدون پیش شرط با ایران را به سینه می زند، خودش مقصر اصلی خروج کشورش از برجام است.
«ترامپ» نمی تواند سنگ مذاکره بدون پیش شرط را به سینه بزند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد ترامپ که این روزها به طور مستمر سنگ مذاکره بدون پیش شرط با ایران را به سینه می زند، خودش مقصر اصلی خروج کشورش از برجام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201712106428188256.jpg «ترامپ»,نمی,تواند,سنگ,مذاکره,بدون,پیش,شرط,را,به,سینه,بزند Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اینکه طبق رهنمودهای رهبر انقلاب، سران ایالات متحده قابل اعتماد نیست، گفت: آمریکایی ها از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تلاش کردند با استفاده از ابزارهای مختلف، کشورمان را از مسیر پیشرفت خارج کنند.

تحریم های آمریکا، مردم ایران را هدف قرار می دهد

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بر این اساس مشاهده می شود که در سالیان مختلف اقدام به اعمال تحریم در زمینه های مختلف مالی، بانکی، تجاری، تجهیزات دارویی و غیره کردند که همگی این تحریم های مردم ایران را مورد هدف قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه آمریکایی ها به طور مستمر از لزوم مذاکره با جمهوری اسلامی صحبت به میان آوردند که توافقنامه برجام برجسته ترین سطح از مذاکرات انجام شده است، ادامه داد: توافقنامه یاد شده با همکاری کشورهای مختلف دنیا به نتیجه رسید اما به یکباره همان کشوری که صحبت از دیپلماسی و گفتگو  می کرد، به طور یکجانبه از آن خارج شد.

دولتمردان کاخ سفید به هیچ وجه دارای ثبات در رفتار و اعمال نیستند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بنابراین به وضوح می توان دریافت که مقامات و دولتمردان کاخ سفید به هیچ وجه دارای ثبات در رفتار و اعمال نیستند و هرگز نباید به آنها اعتماد کرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد رییس جمهور جدید آمریکا که این روزها به طور مستمر سنگ مذاکره بدون پیش شرط با ایران را به سینه می زند، خودش مقصر اصلی خروج کشورش از توافقنامه برجام است که این رفتار بیانگر دوگانگی و فریبکاری در سیاست خارجی ایالات متحده است.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای هفته گذشته در ابتدای درس خارج فقه با اشاره به هوشیاری عمیق و تحسین‌برانگیز مردم در مقابل توطئه‌های دشمنان در چهار دهه گذشته، تنها راه علاج مشکلات کشور را تکیه به مردم و جوانان و جدی گرفتن ظرفیت‌های داخلی دانستند و با اشاره به طرح مجدد موضوع مذاکره از جانب آمریکایی‌ها، هدف آنها از ترفند مذاکره را تحمیل خواسته‌های خود و اثبات تأثیرگذاری فشار حداکثری بر ایران خواندند و تأکید کردند: سیاست فشار حداکثری در مقابل ملت ایران پشیزی ارزش ندارد و همه مسئولان جمهوری اسلامی یک‌صدا معتقدند که با آمریکا در هیچ سطحی مذاکره نخواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet