خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/30 15:22:41
سرویس فرهنگی
آزادی‌خواه با اشاره به عدم شفافیت در مبالغ اخذ شده از زوار:

فراکسیون حج و زیارت از مسئولان ستاد اربعین توضیح می‌خواهد

رئیس فراکسیون حج و زیارت از برگزاری نشست فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان ستاد اربعین حسینی(ع) خبر داد و گفت: در این نشست درباره مبالغ اخذ شده از طریق سامانه سماح از زوار شفاف سازی صورت خواهد گرفت.
فراکسیون حج و زیارت از مسئولان ستاد اربعین توضیح می‌خواهد رئیس فراکسیون حج و زیارت از برگزاری نشست فراکسیون متبوعش با حضور مسئولان ستاد اربعین حسینی(ع) خبر داد و گفت: در این نشست درباره مبالغ اخذ شده از طریق سامانه سماح از زوار شفاف سازی صورت خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201810109253497194.jpg فراکسیون,حج,و,زیارت,از,مسئولان,ستاد,اربعین,توضیح,می‌خواهد Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به عدم شفافیت و ابهامات موجود سامانه سماح برای ثبت نام زوار اربعین حسینی(ع)، عنوان کرد: به همین منظور از مسئولان ستاد اربعین و دستگاه‌های مسئول دعوت شده در این هفته برای ارائه توضیحات لازم درباره مسائل مختلف مراسم عبادی سیاسی اربعین توضیحات لازم را ارائه کنند.

رقم ۲۲ هزار تومانی که موقع ثبت نام از افراد دریافت می شود ۱۵ هزار تومان برای بیمه و ۷ هزار تومان برای خدمات درمانی گرفته می شود

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از ابهامات موجود در ثبت نام زوار، پرداخت اجباری مبلغ 22 هزار تومان توسط هر زائر است، افزود: عنوان شده که رقم ۲۲ هزار تومانی که موقع ثبت نام از افراد دریافت می شود ۱۵ هزار تومان برای بیمه و ۷ هزار تومان برای خدمات درمانی گرفته می شود.

احد آزادی خواه در نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر پیشنهادی بهداشت

 

وی اضافه کرد: امسال با وجود اینکه زائران برای حضور در مراسم عبادی سیاسی اربعین حسینی(ع) نیازی به تهیه روادید ندارند، اما هزینه‌های دیگری را باید بپردازند که شفافیت لازم در این حوزه صورت نگرفته است.

آزادی‌خواه افزود: اگر قرار باشد به مانند سال‌های گذشته امسال نیز حدود ۳ میلیون نفر برای اربعین از کشور خارج شوند، باید مشخص شود که مبلغی در حدود ۶۰ میلیارد تومان که از سوی سامانه سماح جمع آوری می شود، به دست چه نهادی می رسد و چگونه خرج می شود.

وی تصریح کرد: تمامی این سئوالات و ابهامات در نشست فراکسیون حج و زیارت مطرح خواهد شد تا زوار امام حسین(ع) با آگاهی کامل از نحوه پرداخت هزینه‌ها در این مراسم عبادی و سیاسی حاضر شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet