شعار سال ۱۴۰۰ / تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها
1398/06/30 23:16:23
سرویس سیاسی
پژمانفر؛

حضور امریکا جز خسران چیزی برای کشورهای منطقه نداشته است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است که آمریکایی‌ها حق دخالت در امورات خاورمیانه را ندارند؛ چرا که مردم این منطقه خود از قدرت اختیار برخوردار هستند و قطعا باید در این زمینه هوشیار عمل کنند.
حضور امریکا جز خسران چیزی برای کشورهای منطقه نداشته است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است که آمریکایی‌ها حق دخالت در امورات خاورمیانه را ندارند؛ چرا که مردم این منطقه خود از قدرت اختیار برخوردار هستند و قطعا باید در این زمینه هوشیار عمل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702100365698282.jpg حضور,امریکا,جز,خسران,چیزی,برای,کشورهای,منطقه,نداشته,است Icana

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به دخالت‌های بیش ازحد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در منطقه خاورمیانه اشاره و اظهار داشت: آمریکا و برخی از کشورهای اروپایی هنوز خود را کد خدای دنیا می‌دانند و فکر می‌کنند، که مردم دنیا هم روی آنها حساب ویژه‌ای باز کرده اند، که این موضوع بیانگر توهمات بیش از حد آن‌ها است.

آمریکایی‌ها به دنبال فتنه انگیزی میان کشورهای مختلف در منطقه خاورمیانه هستند

وی در ادامه افزود: جالب اینجاست که آمریکایی‌ها امروزه به منطقه خاورمیانه آمده‌اند و به دنبال فتنه انگیزی میان همسایگان و کشورهای مختلف در این منطقه هستند؛ تا شاید به زعم خود تمدن نوینی را در این منطقه  رقم بزنند، اما نمی‌دانند که این‌ منطقه از یک تمدن چندین هزار ساله برخوردار است و هیچ‌گاه هم در معرض فروپاشی قرار نمی‌گیرد.

آمریکایی‌ها مکررا در حال دخالت در کشورهای مختلف دنیا هستند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به دخالت‌های بیش از حد آمریکا در منطقه خاورمیانه اشاره و تصریح کرد: آمریکایی‌ها مکررا در حال دخالت در کشورها مختلف دنیا به ویژه در منطقه خاورمیانه هستند؛ که این مسئله گویای نقض صریح قوانین بین‌المللی است.

ملت‌های منطقه باید نسبت به  مسائل خود هوشیارانه عمل کنند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه افزود: ملت‌های منطقه باید خودشان نسبت به سرنوشت منطقه تصمیم بگیرند؛ البته ناگفته نماند که مردم منطقه توانایی حل مسائل گوناگون خود را هم دارند؛ بنابراین ما باید نسبت به این مسئله هوشیار عمل کنیم.

حضور آمریکایی‌ها در خاورمیانه جز خسران چیز دیگر در پی نداشت

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: ؛ اختیارات و هماهنگی‌هایی که در بین مردم منطقه وجود دارد؛ می‌تواند مسائل منطقه را حل و فصل می‌کند؛ چرا که حضور آمریکایی‌ها در این سالیان اخیر جز ایجاد اختلاف در بین ملت‌ها هیچ فایده دیگری ندارشتند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet