هدر موبایل
1398/06/30 16:59:00
سرویس سیاسی
قاضی زاده هاشمی:

شورای امنیت با شکایت عربستان نمی‌تواند خدشه‌ای به ایران وارد کند

عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است: سعودی‌ها با شکایت از ایران به شورای امنیت سیاست فرار رو به جلو را اتخاذ کردند اما این شکایت نمی‌تواند جایگاه نظام جمهوری اسلامی راخدشه‌دار ‌کند.
شورای امنیت با شکایت عربستان نمی‌تواند خدشه‌ای به ایران وارد کند عضو هیات رئیسه مجلس معتقد است: سعودی‌ها با شکایت از ایران به شورای امنیت سیاست فرار رو به جلو را اتخاذ کردند اما این شکایت نمی‌تواند جایگاه نظام جمهوری اسلامی راخدشه‌دار ‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201809107907231539.jpg شورای,امنیت,,با,شکایت,عربستان,نمی‌تواند,خدشه‌ای,به,ایران,وارد,کند Icana

سیدامیرحسین قاضی زاده‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری به حمله پهپادی یمن به پالایشگاه عربستان و شکایت از ایران به شورای امنیت، گفت: سعودی‌ها نمی‌توانند بگویند که مورد ضربه قرار گرفتند آن هم از سوی گروهی کوچک لذا سیاست فرار رو به جلو را اتخاذ کردند و به ایران اتهاماتی مبنی بر دست داشتن در حمله به تأسیسات آرامکو وارد کردند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: عربستان و هم‌پیمانانش به لحاظ نظامی نمی‌توانند با انصارالله و گروه‌های نظامی ایران مقابله کنند بنابراین بی جهت فریاد می‌زنند و به دیگران نسبت‌های اشتباه می‌دهند.

وی با اشاره به شکایت عربستان از ایران به شورای امنیت، افزود: در صورتی هم که شورای امنیت به موضوع ورود کند و حتی قطعنامه صادر شود یا مجدد ما را تحریم کنند، باز هم تغییری در شرایط و وضعیت کشور ما ایجاد نمی‌‌شود زیرا هیچ سند و مدرکی دال بر دخالت ایران در حمله پهپادی به پالایشگاه عربستان ندارند.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: این شکایت جایگاه نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه را خدشه‌دار نمی‌کند. پیش از این آمریکایی‌ها هر نوع اتهامی را به ایرانیان نسبت دادند و از هر گونه فشار علیه ملت ایران استفاده کردند اما ایرانیان با مقاومت در برابر همه این مسائل ایستادگی کردند بنابراین  این‌ نوع اقدامات نمی‌تواند فشاری به مردم بیاورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet