هدر موبایل
1398/06/30 17:13:00
سرویس سیاسی
سلیمی با اشاره به اقدام ضدایرانی واشنگتن:

دیوار تحریم‌های ظالمانه علیه تهران ترک برداشته است

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس اعتقاد دارد عدم همراهی کشورها در تحریم بانک مرکزی ایران بیانگر ترک برداشتن دیوار تحریم های ظالمانه است.
دیوار تحریم‌های ظالمانه علیه تهران ترک برداشته است سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس اعتقاد دارد عدم همراهی کشورها در تحریم بانک مرکزی ایران بیانگر ترک برداشتن دیوار تحریم های ظالمانه است. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104478972648.jpg دیوار,تحریم‌های,ظالمانه,علیه,تهران,ترک,برداشته,است Icana

اصغرسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهداف تحریم بانک مرکزی کشورمان از سوی وزارت خزانه‌داری ایالات متحده، گفت: اقدامات ضدحقوق بشری آمریکایی ها امری محکوم است و سازمان های بین المللی باید این رویه کاخ سفید را مورد انتقاد قرار دهند.

دیوار تحریم های ظالمانه علیه ایران در حال فروریختن است

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: دیوار تحریم های ظالمانه علیه کشورمان ترک برداشته و در حال فروریختن است زیرا ترامپ و سایر مقامات کاخ سفید به خوبی می دانند که دیگر ظرفیتی برای ایجاد محدودیت وجود ندارد.

اصغر سلیمی

وی ادامه داد: به عنوان مثال مشاهده می شود که روس ها در دقایق اولیه اعمال این تحریم بر ادامه همکاری‌های مسکو با جمهوری اسلامی ایران تاکید کردند و حتی تحریم‌های جدید آمریکا را نامشروع دانستند که بیانگر شکست سیاست تحریمی ایالات متحده است.

تحریم دوباره بانک مرکزی جایگاه آمریکا در خاورمیانه را تضعیف می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: می توان اذعان کرد ترامپ با تحریم مجدد بانک مرکزی کشورمان نشان داد دیگر ابزاری برای اعمال فشار علیه تهران ندارد و این امر می تواند جایگاه آمریکا در خاورمیانه را تضعیف کند.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رشد اقتصادی و تراز تجارت خارجی کشورمان نشان می دهد جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران نتوانسته انتظارات مقامات کاخ سفید را برآورده کند، خاطرنشان کرد: به نظر می رسد ترامپ دچار تزلزل شده و دیگر نمی تواند بر اساس یک چارچوب فکری صحیح در عرصه سیاست گام بردارد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت، وزارت خزانه‌داری آمریکا با انتشار بیانیه‌ای جزئیات تحریمها علیه برخی بخش‌ها و موسسات مالی و اعتباری ایران را اعلام کرد.

بر این اساس وزارت خزانه‌داری آمریکا در وبگاه رسمی خود اعلام کرد که بانک مرکزی ایران، صندوق توسعه ملی ایران و شرکت اعتماد تجارت پارس را تحت تحریم قرار داده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet