هدر موبایل
1398/06/30 21:54:53
سرویس فرهنگی

انتقاد شدید جمالی نوبندگانی از رفتار ناشایست سرپرست فدراسیون والیبال

عضو فراکسیون ورزش مجلس در پی رفتار ناشایست سرپرست فدراسیون والیبال در عدم حضورش در مراسم اهدای مدال رقابت‌های قهرمانی آسیا و واکنش‌های غیرمتعارف او در یک مراسم بین المللی، از وی انتقاد کرد و این رفتار را خارج از شأن سرپرست یک فدراسیون ورزشی دانست.
انتقاد شدید جمالی نوبندگانی از رفتار ناشایست سرپرست فدراسیون والیبال عضو فراکسیون ورزش مجلس در پی رفتار ناشایست سرپرست فدراسیون والیبال در عدم حضورش در مراسم اهدای مدال رقابت‌های قهرمانی آسیا و واکنش‌های غیرمتعارف او در یک مراسم بین المللی، از وی انتقاد کرد و این رفتار را خارج از شأن سرپرست یک فدراسیون ورزشی دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/201908107616670325.jpg انتقاد,شدید,جمالی,نوبندگانی,از,رفتار,ناشایست,سرپرست,فدراسیون,والیبال Icana

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی والیبال ایران رقابت‌های قهرمانی آسیا که در 3 ست متوالی در مصاف با استرالیا این تیم را شکست داد، گفت: متأسفانه امروز و روزهای گذشته که مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی جمهوری اسلامی ایران با حضور قدرت‌های تراز اول آسیا برگزار شد، شاهد صحنه‌های خوشایندی از سوی سرپرست فدراسیون والیبال نبودیم و رفتار وی خارج از شأن یک سرپرست فدراسیون والیبال بود.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی افزود: افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال در طول رقابت‌ها در استادیوم و در کنار تیم والیبال نبود و امروز هم که تیم ملی والیبال کشورمان به مقام قهرمانی رسید به عنوان بالاترین مقام فدراسیون در مراسم اهدای جوایز حاضر نشد.

والیبال

 

وی ادامه داد: صحنه‌هایی که در بازی امروز از او پخش شد حاکی از نوعی ناراحتی و بروز این ناراحتی‌ها داشت که گویا ناراحتی وی به دلیل عدم موافقت وزیر ورزش و جوانان با استعفای داوری از سمت سرپرستی فدراسیون برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون بوده است.

جمالی نوبندگانی یادآور شد: این نوع رفتار به هیچ عنوان در شأن کشورمان که یکی از ابرقدرت‌های والیبال جهان است، نبود به طوریکه مراسم اهدای مدال به قهرمانان آسیا در غیبت سرپرست فدراسیون با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، فتاحی دبیر فدراسیون، تقی زاده معاون پارلمانی وزیر ورزش و درخشنده یکی از پیشکسوتان والیبال برگزار شد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس تصریح کرد: این نوع رفتار و واکنش‌ها از سوی داوری در حضور تیم‌ها و رسانه‌های خارجی نشان داد که تصمیم وزیر ورزش و جوانان در مخالفت با حضور وی در انتخابات فدراسیون والیبال کاملاً درست بوده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet