پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/23 10:38:00
سرویس بین الملل
لاریجانی در دیدار هیئت جبهه مردمی آزادی فلسطین:

پیگیری مسئله فلسطین وظیفه اسلامی و انسانی مااست

**رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ایران براساس وظیفه اسلامی و انسانی خود مسئله فلسطین، مسجدالاقصی،‌ آوارگان،‌ اسرا و مفقودین را در مجامع بین‌المللی به ویژه در اجلاس آینده اتحادیه بین‌المجالس پیگیری می‌کند.

به گزارش خانه ملت، دکتر "علی لاریجانی" در دیدار با هیئت جبهه مردمی برای آزادی فلسطین که عصر روز چهارشنبه انجام شد ضمن تشریح توطئه‌های دشمن برای تضعیف حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از موضوع فلسطین بر ادامه حمایت‌های کشورمان از مردم فلسطین براساس نظرات حضرت‌ امام(ره) و مقام معظم رهبری تا آزادی سرزمین‌های اشغالی تاکید کرد.

رئیس مجلس خاطرنشان ساخت: ایران آن‌چه را که در گزارش کمیته حقیقت یاب سازمان ملل آمده پیگیری می‌کند.

در این دیدار "ماهرالطاهر" رئیس‌ هیئت جبهه مردمی برای آزادی فلسطین نیز با تبریک برگزاری انتخابات و مشارکت 85 درصدی ملت ایران و مقایسه آن با دیگر انتخابات سایر کشورهای مردم سالار جهان از پشتیبانی جمهوری اسلامی ایران و مجلس شورای اسلامی درباره فلسطین و حمایت از مردم آن کشور تشکر کرد.

وی پیروزی انقلاب اسلامی در ایران را مبدا خط مقاومت در منطقه و مقدمه احیای مسئله فلسطین دانست و براستمرار آن تا حصول نتیجه نهایی تاکید کرد.

ماهرالطاهر همچنین از برخورد دولت خودگردان فلسطین با گزارش کمیته حقیقت‌یاب سازمان ملل انتقاد کرد و از رئیس‌ مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری محاکمه جنایتکاران اسرائیل که در این گزارش به آن اشاره شده در اجلاس آتی اتحادیه بین‌المجالس در ژنو سوئیس شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet