هدر موبایل
1398/06/31 11:47:38
سرویس سیاسی

پیام فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس

اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی این ایام را گرامی داشتند.
پیام فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی این ایام را گرامی داشتند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905108932746901.jpg پیام,فراکسیون,نمایندگان,ولایی,مجلس,به,مناسب,آغاز,هفته,دفاع,مقدس Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس به مناسب آغاز هفته دفاع مقدس پیامی را صادر کردند. متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در فراز و فرود تاریخ کشور عزیزمان، جمهوری اسلامی ایران، می‌رسیم به قله‌های بلند ایثار و رشادت و پایمردی، هشت سال دفاع مقدس، هشت سال ایستادگی و مقاومت، زیباترین نقش‌هایی که برتارک تاریخ ایران می‌درخشد، خون پاک هزاران شهید و جانفشانی‌ها وجانبازی‌های دلیرمردان و شیر زنان این سرزمین، که سرفصلی است برای آزادگان جهان و ملت‌های مظلوم و ستمدیده. درس استقامتی است که می‌توان با وحدت و همدلی ملتی بزرگ، ایستاد و تحت سلطه هیچ ابرقدرتی که چشم به گنجینه‌های این سرزمین دوخته و سودای استیلای فرهنگ و ارزشهای کشور را دارند، نرفت.

امروز ایستادگی ملت بزرگ ایران که به عاشورا و خط سبز ولایت گره خورده، موازنه قدرت را در جهان بهم ریخته و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به یکی از مهم‌ترین مولفه‌های  تاثیرگذار درصحنه‌های بین‌المللی تبدیل شده است تا جایی که بزرگترین استراتژیست‌‎های سیاسی ونظامی، اقتدار جمهوری اسلامی ایران را حتی در سیاست‌های داخلی کشورهای مدعی قدرت درجهان تاثیرگذار می‌دانند.

با گرامیداشت هفته دفاع مقدس وبا یاد حماسه و ایثار شهیدان و صبر واستقامت پدران ومادران معزز شهدا و جانبازان و آزادگان و ایثارگران و همدلی و اتحاد ملت بزرگ ایران، مرد وزن، پیر و جوان که همیشه در عرصه‌های مختلف نقش آفرینی کردند و صعود برقله‌های موفقیت‌های، نظامی و سیاسی و علمی و فناوری‌های جدید حاصل این اتحاد ملی است، اعلام می کنیم، جمهوری اسلامی ایران همواره با تاسی از اسلام ناب محمدی وسیره رسول الله، در پاسداشت ارزش‌های انسانی، صلح وعدالت و آزادی پیشگام خواهد بود و با تکیه بر نهضت سرخ حسینی اجازه دخالت به  هیچ بیگانه‌ای را در امور کشور نخواهد داد.

از خدواند سبحان مسالت داریم ، که با عنایات ویژه حضرت ولی عصر (عج) و به برکت خون شهدا و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، شاهد پیشرفت و اعتلای روز افزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های گوناگون بین المللی باشیم.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet