شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/06/31 14:51:00
سرویس سیاسی
شیخ:

وحدت و ایثار محور پیروزی های ما در دفاع مقدس بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وحدت وایثار محور پیروزی های ما در دفاع مقدس بود واگر امروز نیز از این نیرو بهره ببریم می توانیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم.
وحدت و ایثار محور پیروزی های ما در دفاع مقدس بود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وحدت وایثار محور پیروزی های ما در دفاع مقدس بود واگر امروز نیز از این نیرو بهره ببریم می توانیم در مقابل دشمنان ایستادگی کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/90509.jpg وحدت,و,ایثار,محور,پیروزی,های,ما,در,دفاع,مقدس,بود Icana

مهدی شیخ  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد: آن چیزی که باعث برتری ما در مقابل دشمن تا دندان مسلح بعثی شد توان نظامی ما نبود چرا که در آن زمان همه قدرت های غرب و شرق  پشتیبان صدام بودند و از نظر اطلاعاتی و تسلیحاتی او را تقویت می کردند و در مقابل ایران تنها و تنها با جوانانی که بعضا هیچ آموزش نظامی ای نیز ندیده بودند در مقابل لشگرها مکانیزه و زرهی صدام ایستادگی کردند.

وی افزود:ایمان به خدا،  توکل به نیروی الهی و ایثار به معنای واقعی کلمه سربازان اسلام را در مقابل صدام پیروز کرد، همچنین بهره گیری همه جانبه از توان داخلی و هوشمندی فرماندهان جنگ نیز در این پیروزی ها موثر بود.

عضو فراکسیون امید تاکید کرد: هرگاه اندکی از فرماندهان به واسطه پیروزی های بزرگ از رمز اصلی یعنی توکل به خدا و توان انقلابی غافل می شدند خداوند درس بزرگی به آنها می داد و امروز نیز همین موضوع صدق می کند، هرگاه ما خود را محور پیروزی می دانیم و از خدا و مردم غافل می شویم شکست می خوریم و در مقابل در هر عرصه ای مشارکت مردمی و توان داخلی را جدی گرفته ایم به پیروزی ها بزرگی دست یافتیم.

وی تصریح کرد: اگر برای رضای خدا و با اخلاص حرکت کنیم و بدانیم خدا شاهد و ناظر اعمال ما است هرگز برای تبریک و تهنیت ها و تشویق ها کاری نمی کنیم بلکه خدا را در اعمال خود در نظر می گیریم و منافع جمعی را به منافع جریان های قدرت ترجیح می دهیم، اتفاقی که در جنگ تحمیلی همواره شاهد آن بودیم و فرماندهان بزرگ و حتی گمنام ما پیروزی ارتش اسلام را پیروزی خود می دانستند و رضایت خدارا بزرگترین پاداش می دیدند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet