خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/06/31 20:12:00
سرویس فراکسیون ها
تابش :

امیدواریم افتخار آفرینی سروقامتان والیبال تا المپیک ۲۰۲۰ استمرار یابد

رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی قهرمانی تیم والیبال کشورمان برای سومین بار در آسیا را مایه مباهات و‌ افتخار دانست و گفت : امیدواریم افتخار آفرینی سروقامتان والیبال کشورمان تا المپیک ۲۰۲۰ همچنان استمرار یابد.
امیدواریم افتخار آفرینی سروقامتان والیبال تا المپیک ۲۰۲۰ استمرار یابد رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی قهرمانی تیم والیبال کشورمان برای سومین بار در آسیا را مایه مباهات و‌ افتخار دانست و گفت : امیدواریم افتخار آفرینی سروقامتان والیبال کشورمان تا المپیک ۲۰۲۰ همچنان استمرار یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100443737090.jpg امیدواریم,افتخار,آفرینی,سروقامتان,والیبال,تا,المپیک,۲۰۲۰,استمرار,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی قهرمانی تیم والیبال کشورمان برای سومین بار در آسیا را مایه مباهات و‌ افتخار دانست و گفت : امیدواریم افتخار آفرینی سروقامتان والیبال کشورمان تا المپیک ۲۰۲۰ همچنان استمرار یابد.

تابش با اعلام این مطلب، اظهار داشت : این پیروزی را به نمایندگی از قاطبه نمایندگان فراکسیون ورزش مجلس به ملت شریف ایران تبریک عرض می نمائیم.

وی افزود : مراتب سپاسگزاری از والیبالیست های پرتوان؛مربیان و همه دست اندرکاران تیم والیبال کشور را اعلام می داریم.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس در پایان از همه ی کسانی که زیرساخت های این بالندگی و افتخار آفرینی ها را با تلاش های ارزشمندشان از مدتها قبل پایه ریزی کرده و اکنون ثمره آینده نگری ایشان را شاهدیم ، قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد این برنامه ریزی های درازمدت و ثمربخش به سایر رشته های ورزشی نیز تسری یابد./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet