خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/01 11:22:10
سرویس فرهنگی

پیام نماینده آشوریان در مجلس به مناسبت آغاز سال تحصیلی

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس تبریک گفت و از آنها به عنوان مبارزان سنگر فرهنگ و دانش یاد کرد.
پیام نماینده آشوریان در مجلس به مناسبت آغاز سال تحصیلی نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس تبریک گفت و از آنها به عنوان مبارزان سنگر فرهنگ و دانش یاد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201709108569336534.jpg پیام,نماینده,آشوریان,در,مجلس,به,مناسبت,آغاز,سال,تحصیلی Icana

یوناتن بت کلیا درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت، ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی 98-99، گفت: یک بار دیگر زنگ مدرسه عشق برای میلیون‌ها نفر از عاشقان و شیفتگان علم و معنویت به صدا درآمد و میلیون‌ها کودک برای نخستین بار به مدارس راه یافتند تا با توشه‌ای از علم و دانش و همتشان آینده خود را رقم بزنند و میلیون‌ها فرد دیگر نیز تجربه‌ای بر تجربه‌های خود خواهند افزود که یا در میانه یا پایان راه و آغاز راهیابی به جامعه بزرگ خواهند بود.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این کاروان میلیونی را شیفتگان به خدمت و عاشقان علم و دانش یعنی آموزگاران و دبیران مدارس رهبری می‌کنند و آنچه همواره به آن نیاز داریم تشنگی و شیفتگی به آموزش و بیشتر دانستن و تحصیل علم و دانش است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: آنچه مسلم است جامعه‌ای زنده و پویا است که علم و دانش بیشترین سهم را در داد و ستدهای اجتماعی و فرهنگی آن دارد.

نماینده آشوریان درمجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: بنده به نمایندگی از سوی جامعه آشوریان ایران به مناسبت فرا رسیدن سال تحصیلی جدید برای همه دانش آموزان، معلمان، مدیران و کادر اداری مدارس که مبارزان سنگر فرهنگ و دانش هستند، آرزوی سعادت دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet