هدر موبایل
1398/07/01 13:51:10
سرویس فرهنگی
ذوالقدر خبر داد:

افتتاح نخستین مدرسه‌ برای فرزندان زنان سرپرست خانوار با 300 دانش آموز

نماینده مردم تهران با حضور در مراسم افتتاح نخستین مدرسه ویژه فرزندان زنان سرپرست خانوار ایتام از شناسایی و گردآوری ۳۰۰ دانش آموز حائز شرایط برای حضور در این مدرسه خبر داد و گفت: تمامی هزینه‌های تحصیل در این مدرسه رایگان است.
افتتاح نخستین مدرسه‌ برای فرزندان زنان سرپرست خانوار با 300 دانش آموز نماینده مردم تهران با حضور در مراسم افتتاح نخستین مدرسه ویژه فرزندان زنان سرپرست خانوار ایتام از شناسایی و گردآوری 300 دانش آموز حائز شرایط برای حضور در این مدرسه خبر داد و گفت: تمامی هزینه‌های تحصیل در این مدرسه رایگان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909107900472410.jpg افتتاح,نخستین,مدرسه‌,برای,فرزندان,زنان,سرپرست,خانوار,با,300,دانش,آموز Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در آئین بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 98-99، در نخستین روز از فصل تعلیم و تربیت در مدرسه متقین که مدرسه ای ویژه فرزندان زنان سرپرست خانوار ایتام واقع در منطقه  12 حضور یافت.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در این مراسم، ضمن گرامیداشت ماه مهر و مهربانی، زنگ مقاومت و مهر حسینی را با حضور شهردار منطقه 12، رئیس آموزش و پرورش منطقه 12 و نماینده اوقاف به صدا درآورد.

ذوالقدر با بیان اینکه این مدرسه برای دختران ایتام است که مادر آن‌‎ها سرپرستی خانوار را به عهده دارند، افزود: این دختران دانش آموز از سراسر شهر تهران شناسایی شده و در این مدرسه گردآوری شدند و با توجه به شرایط خاصی که دارند، در این مدرسه آموزش‌های لازم را می‌‎بینند و در مقاطع مختلف مشغول به تحصیل می‌شوند.

 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این مدرسه در حال حاضر  300 دانش آموز دارد، افزود: مجمتع و ساختمان این مدرسه با حمایت سازمان اوقاف و شهرداری افتتاح شد که امیدواریم با توجه به آماری که از زنان سرپرست خانوار وجود دارد،  تعداد بیشتری از این مدارس در شهر تهران احداث شود.

هزینه‌های تحصیل در این مدرسه رایگان است

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با یادآوری اینکه این مدرسه به صورت هیأت امنایی اداره می‌‎شود و تمام هزینه‌های تحصیل در این مدرسه رایگان است، اضافه کرد: در مجموع تلاش شده در این مدرسه بهترین شرایط آموزشی برای دانش آموزان فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet