شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/01 12:07:16
سرویس سیاسی
حسینی کیا مطرح کرد:

اعتماد به نیروی جوان از ثمرات دفاع مقدس برای پیشبرد اهداف کشور

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با اشاره به نقش مهم جوانان در دفاع مقدس، بر لزوم اعتماد به جوانان انقلابی و تلاشگر برای حل مشکلات اقتصادی کشور تاکید کرد.
اعتماد به نیروی جوان از ثمرات دفاع مقدس برای پیشبرد اهداف کشور عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با اشاره به نقش مهم جوانان در دفاع مقدس، بر لزوم اعتماد به جوانان انقلابی و تلاشگر برای حل مشکلات اقتصادی کشور تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104082555975.jpg اعتماد,به,,نیروی,جوان,از,ثمرات,دفاع,مقدس,برای,پیشبرد,اهداف,کشور Icana

سیدجواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هفته دفاع مقدس خاطر نشان کرد:  از دفاع مقدس می‌توان به عنوان نعمتی بزرگ برای پیشرفت کشور نام برد، همچنین نمادی که راه را در مواجهه با بحران ها و مقابله با زیاده خواهی ها و تحریم‌ها نشان می دهد.

لزوم ایستادگی و مقاومت در مقابله با زیاده خواهی و تحریم آمریکا علیه ملت ایران

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  بزرگترین راهبردی هایی که دفاع مقدس برای کشور به ارمغان آورد؛ ایستادگی در مقابل ظلم، عزت و استقلال، اتکا به جوانان و از خودگذشتگی آنها بود، بنابراین با توجه به شرایطی که امروز کشور در آن قرار دارد از جمله تحریم های ظالمانه ای که آمریکا به همراهی چند کشور اروپایی بر علیه کشور صورت دادند، می توان با استفاده از راهبردهای مذکور، در مقابل آنها ایستادگی کرد و کشور را به سمت توسعه و پیشرفت سوق داد.

وی ادامه داد: در دفاع مقدس به جوانان اعتماد شد و حسن اعتماد به آنها منجر به پیروزی ملت ایران بر رژیم بعث عراق گردید، در همین راستا نیز سرنگون کردن پهپاد آمریکایی با اعتماد به همین جوانان بدست آمد، بنابراین می توان با سپردن کارهای مهم به جوانان انقلابی، مومن و تلاشگر امکان مقابله و ایستادگی بر بسیاری از زیاده خواهی ها و تجاوزات دشمن را برای کشور فراهم نمود.

در فعالیت های اقتصادی از قدرت فکر جوانان استفاده شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی افزود: در بحث اقتصادی نیز باید به جوانان اعتماد کرده و از قدرت فکر و کار آنها استفاده نمود و بر اساس راهبرد مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی پیش رفت تا بتوان مشکلات اقتصادی کشور را نیز حل کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet