خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/01 13:28:58
سرویس اجتماعی

جوابیه معاونت درمان وزارت بهداشت درباره خبر «سایه سنگین ضعف نظارت بر بیمارستان های خصوصی»

معاونت درمان وزارت بهداشت در واکنش به خبر منتشر شده خبرگزاری خانه ملت با عنوان « سایه سنگین ضعف نظارت بر بیمارستان های خصوصی » جوابیه‌ای صادر کرد.
جوابیه معاونت درمان وزارت بهداشت درباره خبر «سایه سنگین ضعف نظارت بر بیمارستان های خصوصی» معاونت درمان وزارت بهداشت در واکنش به خبر منتشر شده خبرگزاری خانه ملت با عنوان « سایه سنگین ضعف نظارت بر بیمارستان های خصوصی » جوابیه‌ای صادر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201809101179948998.jpg جوابیه,معاونت,درمان,وزارت,بهداشت,درباره,خبر,«سایه,سنگین,ضعف,نظارت,بر,بیمارستان,های,خصوصی» Icana

به گزارش   خبرگزاری خانه ملت،معاونت درمان وزارت بهداشت در پاسخ به مطلبی مندرج در تاریخ هشتم شهریورماه 98 با عنوان « سایه سنگین ضعف نظارت بر بیمارستان های خصوصی » جوابیه‌ای صادر کرد.

متن جوابیه به شرح ذیل است؛

ارزیابی (اعتبار بخشی) و نظارت بر کلیه مراکز درمانی از اهم وظایف و برنامه‌های معاونت درمان وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی بوده و بر این اساس بازدیدهای برنامه ریزی شده و سر زده در قالب ارزیابی های اعتباربخشی و نظارت در سطح روسا، معاونین و مدیران درمان دانشگاه های علوم پزشکی انجام می شود.

همچنین به منظور بهره‌گیری از توان بخش خصوصی در راستای نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر مراکز درمانی خصوصی پایتخت جلسات ماهیانه با مدیران بیمارستان های خصوصی، بکارگیری کارشناسان آموزش دیده معرفی شده از حوزه درمان خصوصی برای بازدیدهای بخش‌های خصوصی برنامه‌ریزی و استفاده می‌گردد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet