هدر موبایل
1398/07/01 17:00:33
سرویس سیاسی
جعفر زاده ایمن آبادی با اشاره به فجایع کشمیر مطرح کرد؛

سازمان‌های مدعی حقوق بشر برای انتقام‌گیری‌های سیاسی تشکیل شده‌اند

عضو فراکسیون ونمایندگان ولایی مجلس گفت: سازمان‌های مدعی حقوق بشری در برخوردهای خود نسبت به مسائل گوناگون در کشورهای مختلف دنیا جهت‌گیری‌های سیاسی را لحاظ می کنند.
سازمان‌های مدعی حقوق بشر برای انتقام‌گیری‌های سیاسی تشکیل شده‌اند عضو فراکسیون ونمایندگان ولایی مجلس گفت: سازمان‌های مدعی حقوق بشری در برخوردهای خود نسبت به مسائل گوناگون در کشورهای مختلف دنیا جهت‌گیری‌های سیاسی را لحاظ می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904106014138656.jpg سازمان‌های,مدعی,حقوق,بشر,برای,انتقام‌گیری‌های,سیاسی,تشکیل,شده‌اند Icana

غلامعلی جعفر زاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به سکوت سازمان‌های مدعی حقوق بشر در قبال نادیده گرفتن مسائل پیش آمده برای مردم کشمیر، اشاره و اظهار داشت: سازمان‌های مدعی حقوق بشری در برخوردهای خود نسبت به مسائل گوناگون در کشورهای مختلف دنیا جهت‌گیری‌های سیاسی را لحاظ می کنند.

سازمان‌های مدعی حقوق بشری در قبال مردم کشمیر سکوت اختیار کرده‌اند

وی در ادامه افزود: اگر یک اتفاق ناچیزی در کشوری همانند؛ ایران اتفاق بیفتد، آن را در بوق و کرنا می‌کنند، و دقیقا در نقطه‌ای دیگر از دنیا نظیر کشمیر، که مردم آن با مصائب گوناگونی دست و پنجه نرم می‌کنند، متاسفانه سکوت اختیار می‌کنند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس تصریح کرد: در کشمیر دختران را از خانواده‌های خود دور می‌کنند و در واقع حکومت برده داری در آنجا حکم‌فرما شده است، اما سازمان‌های به اصطلاح مدعی حقوق بشری در قبال این فجایع سکوت کرده‌اند.

برخوردهای تبعیض آمیز سازمان‌های حقوق بشری باعث اعتبار زدایی از خود می‌شوند

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: این‌گونه تبعیض‌های آشکار از سوی این سازمان‌ها سبب می‌شود؛ تا اینکه اعتبار خود را در میان ملت‌های گوناگون از دست بدهند.

نماینده مردم رشت به رفتارهای چندگانه سازمان‌های حقوق بشری اشاره و تصریح کرد: در واقع نهادهای حقوق بشری تشکیل شده‌اند، برای اینکه انتقام‌گیری‌های سیاسی خود را به کار بگیرند؛ چرا که واقعا اگر نیت این‌ها تکریم حقوق بشر است، باید یک رفتار متعادل داشته باشند.

مسائل بوجود آمده در کشمیر سبب ننگ سازمان‌های حقوق بشری است

وی در ادامه افزود:  بیش از دو میلیون نفر مسلمان در منطقه‌ای از هند وجود دارد، که از ابتدایی‌ترین امکانات محروم شدند و از طرفی هم می‌خواهند؛ از دختران کشمیری بهره برداری جنسی ببرند و هر بلایی که می‌توانند سر آنها می‌آورند، اما سازمان‌های مدعی حقوق بشری همچنان ساکت هستند، که این‌گونه مسائل باعث ننگ این سازمان‌ها است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet