هدر موبایل
1398/07/02 11:17:31
سرویس سیاسی
وکلای ملت در حساب های اینستاگرام خود چه نوشته اند

چرا خصوصی سازی هپکو و نیشکر هفت تپه ناکام ماند | توضیحات جعفرزاده زاده درباره یارانه ها ؛ عدم واریز به معنای قطع نیست

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
چرا خصوصی سازی هپکو و نیشکر هفت تپه ناکام ماند | توضیحات جعفرزاده زاده درباره یارانه ها ؛ عدم واریز به معنای قطع نیست اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109126232929.jpg چرا,خصوصی,سازی,هپکو,و,نیشکر,هفت,تپه,ناکام,ماند,|,توضیحات,جعفرزاده,زاده,درباره,یارانه,ها,؛,عدم,واریز,به,معنای,قطع,نیست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

محمود صادقی  مطالب زیر را به اشتراک گذاشته است.

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت وگوهای خود با خبرگزاری خانه ملت درباره کارنامه سازمان های بین المللی و  هفته دفاع مقدس را منتشر کرده است.

 

وی مطلب زیر را درباره قطع یارانه ها به اشتراک گذاشته است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیارمیرزا درباره قطع یارانه‌ها گفت: در مجلس هشتم مصوب شد که یارانه ثروتمندان قطع شود و دولت با تاخیر این قانون را به مرحله اجرا درآورد.
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه متاسفانه مراجعات مردمی خلاف آنچه که قرار بود اتفاق بیفتد را نشان می دهد، اظهار کرد: مجلس قطعا پیگیر این مسئله خواهد بود و اجازه قطع یارانه هیچ مستمند، بی بضاعت و واجد شرایطی را نخواهد داد.
وی ادامه داد: البته دولت هم به دنبال قطع یارانه این اقشار نیست زیرا قانون این اجازه را به دولت نمی دهد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: اگر اشتباهی صورت گرفت، دولت باید مابه التفاوت یارانه را پرداخت کند و اینگونه نباشد پروسه بررسی اعتراض به قطع یارانه تا دوماه طول بکشد و بعد از آن پرداخت صورت گیرد، بلکه باید ماه‎هایی را که قطع شده بود را نیز دولت پرداخت کند.
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اینکه مردم دغدغه نداشته باشند زیرا عدم واریز یارانه به معنای قطع یارانه نیست، افزود: فعلا در مورد اینکه قطعا یارانه آنها قطع شده است، عجله نکنند چون دولت در پرداخت یارانه همانند پرداخت حقوق با مشکلاتی روبرو است و ممکن است تا چند روز یارانه بخشی از مردم واریز شود.
وی ادامه داد: اگر بعد از چند روز واریز انجام نشد، پیگیری لازم را انجام دهند.
نماینده مردم رشت در محلس شورای اسلامی به دیارمیرزا گفت: پیامکها و مراجعاتی که به ما می شود متاسفانه بیشتر از سوی بازنشستگان، زنان سرپرست خانوار، بد سرپرست و بی سرپرست، کمیته امدادی و بهزیستی است که این نشان می دهد، دولت اطلاعات درستی ندارد یا با اطلاعات غلط دست به چنین کاری زده است.
جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه دولت فرصت کافی برای جمع آوری اطلاعات را داشته است، افزود: یکی از وزرا چند سال پیش در مجلس عنوان کرده بود که اطلاعات ۱۰ میلیون نفر را برای قطع یارانه در دست داریم اما الان می‌بینیم که در اطلاعات ۸۰۰ هزار نفر مانده اند.
نماینده رشت با بیان اینکه با رئیس سازمان هدفمندی یارانه‌ها درباره وضعیت فعلی صحبت کرده ام، تصریح کرد: ایشان هم معتقد هستند که امکان دارد خطایی صورت گرفته باشد و قطعا ناقص را برطرف خواهیم کرد

امیرخجسته  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نشست راه‌ابریشم احیای یک فرهنگ و گفتگوی ادیان است، تصریح کرد: امیدواریم همدان با ۱۸۰۰ اثر تاریخی بتواند در این زپینه نقش خود را ایفا کند.
🔴امیر خجسته با اشاره به اینکه انتظار ما این است که همدان با داشته‌های تاریخی و طبیعی ، بحث ثبت جهانی آثار همدان نهایی شود، گفت: حق همدان این است که حداقل یک اثر ثبت جهانی داشته باشد. .
🛑وی عنوان کرد: بنده از دبیر کل یونسکو میخواهم که ثبت جهانی یکی از آثار همدان را قطعی کند و نام همدان را در دنیا ببینیم. .
این مسئول با اشاره به اینکه همدان میزبان چندین برنامه بین المللی بوده است، گفت: امیدواریم این مهم هر چه سریع‌تر صورت بپذیرد و شاهد ثبت جهانی یکی از آثار همدان باشیم.

سید جواد ساداتی نژاد در صفحه اینستاگرام خود نوشته اس.

آیین آغاز سال تحصیلی و نواختن زنگ مهر در #کاشان
🔹 بیش از ۶۰ هزار دانش آموز در کاشان همزمان با دانش آموزان سراسر کشور از اول مهرماه، سال تحصیلی جدید را آغاز کردند.
🔹 آیین بازگشایی مدارس و نواختن زنگ مهر نیز در کاشان به صورت نمادین همزمان با افتتاح مدرسه خیرساز حاج احمد لاجوردی با حضور دکتر #ساداتی_نژاد #نماینده_مردم و عضو #کمیسیون_آموزش و تحقیقات مجلس و مسئولان این شهرستان در این مدرسه برگزار شد.
🔹 عملیات ساخت یک مجمتع آموزشی، رفاهی و تفریحی خیرساز نیز در ادامه این آیین کلنگ زنی شد و قرار است با اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار در زمینی به وسعت ۱۰ هزار مترمربع با امکاناتی مانند استخر، سالن اجتماعات و مجمتع رفاهی تفریحی ویژه فرهنگیان ساخته شود.

فریده اولاد قباد  آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته و مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

فریده اولادقبادعضوکمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی روز اول مهر در جمع دانش‌آموزان و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان اسلام‌شهر ضمن گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور روزهایی است که با کمترین امکانات جنگی در یک جنگ نابرابر قرار گرفتیم و رزمندگان ایران اسلامی با تکیه بر اعتقاد و ایمان قلبی توانستند بر کفر پیروز شوند و یک وجب از خاک دشمن را از دست ندهند.

وی بیان کرد: امروز این آسایش و آرامش را مدیون خون شهدا و جانبازان هستیم که خانواده، زندگی و فرزندانشان را گذاشتند و رفتند و دغدغه خانواده معظم شهدا نیز این روزها امنیت، آسایش و سلامت اقتصادی کشور است.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری ،پردیس واسلام‌شهر در مجلس شورای اسلامی افزود: افرادی که از منصب و مقامشان سوءاستفاده و جزو اخلالگران اقتصادی هستند و با استفاده از رانت در مسئولیت‌ها قرار گرفته‌اند باید پاسخگوی خون پاک شهدا باشند و از این کارهای ناشایست دست بردارند و بنده به‌عنوان یک معلم و نماینده شما از قوه قضائیه می‌خواهم برخورد جدی با این اخلالگران اقتصادی داشته باشند چرا که اینها بین حاکمیت و مردم فاصله می‌اندازند.

اولادقباد رئیس فراکسیون زنان مجلس با اشاره به اینکه زمان برای دانش‌آموزان حکم طلا را دارد و باید بهترین استفاده را از زمان به‌دست‌آمده کنند تصریح کرد: امیدوارم مدارس ما به‌سوی مهارت‌آموزی پیش روند و در این راستا نیازمند آموزش مهارت‌های اساسی زندگی و نشاط اجتماعی برای دانش‌آموزان هستیم که یکی از این راهکارهای رسیدن به نشاط ورزش است و تفاهم‌نامه‌ای در همین موضوع بین وزارت ورزش و آموزش و پرورش منعقد شده تا دانش‌آموزان بتوانند از سالن‌های ورزشی به‌راحتی استفاده کنند.راز اینکه "ما چقدر توانسته‌ایم به شیوه و سبک زندگی شهدا و جانبازان پرداخته و فرهنگ آن‌ها را اشاعه دهیم" گفت: باید دانش‌آموزان سبک زندگی شهدا و خانواده آنان را سرلوحه کار خود قرار دهند و همچنین در مدارس کرسی‌های گفت‌و‌گو بین دانش‌آموزان و والدین احیا شود تا دانش‌آموزان روحیه پرسشگری و انتقاد سازنده را تقویت و از آن برای پیشرفت و آبادانی کشور استفاده کنند

اسدالله عباسی  مطالب زیر را منتشر کرده است.

 

سیده حمیده زر آبادی  مطلب زیر را به اشتراک گذاشته است.

شاید بین خاطراتی که دلمون بخواد دوباره تکرار بشه حداقل دو سه تا از بهتریناش خاطره های که از مدرسه واسمون مونده باشه
🔹روزای که استرس هاشم قشنگ بود
استرس اینکه دیر نرسیم نکنه تو صف اول صبح راهمون ندن
استرس وقتی میگفتن همه دستاشونو بیارن جلو تا ناخونامون رو نگاه کنن که بلند نباشه
استرس روزای که معلممون قرار بود بپرسه و نخونده بودیم
استرس روزای که تکلیف و مشقامون زیاد بود
استرس امتحانای نوبت اول و دوم و سوم
استرس شب سیزده بدر بعد دو هفته عید
🔹روزای که خوشیاش از ته دل بود
زنک تفریح های که بی دلیل شاد بودیم
خوشحالی وقتی تغذیه میدادن بین زنگا
خوشحالی تقسیم کردن خوراکی هامون
خوشحالی روزای که میگفتن معلم ندارین برین خونه
زنگای ورزشی که انگار دنیارو بهمون میدادن
قهرکردنایی که به یه زنگم نمیرسید و تبدیل میشد به آشتی
خوشحالی وقتی که قایمکی به دوستمون جواب یه سوالو که بلد نبود میرسوندیم
خوشحالی زنگ آخر روز پنج شنبه
خوشحالی هایی که دیگه تکرار نمیشه
🔶دیروز به بچه های مدرسه علامه جعفری گفتم قدرشو بدونید که شاید یه روزی حسرتشو بخورید.
🔘پ ن: عکس مربوط به مدرسه رفیع و خانم بهشتی

علی ابراهیمی  فرارسیدن آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته است.

مصطفی کواکبیان  مطلب زیر را منتشر کرده است

کواکبیان در مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان شهیده معصومه قزوینی منطقه 13 تهران:
رسیدگی جدی به مطالبات فرهنگیان باید برنامه دائمی دولت و مجلس باشد
امیدوارم رئیس‌جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل اقتدار ملت ایران را در دو عرصه مقاومت ملی و دیپلماسی فعال ملت ایران به نمایش بگذارد
مصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به همراه مهندس فولادگر، نماینده مردم اصفهان، رحمانی‌زاده شهردار منطقه 13، حسینی رئیس آموزش و پرورش منطقه 13، مسئولان اجرایی و خانواده شهیده معصومه قزوینی در دبیرستان این رزمنده فداکار واقع در فلکه دوم خیابان پنجم نیروی هوایی منطقه 13 پس از برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران زنگ آغاز سال تحصیلی را به صدا درآورد.

وی در این مراسم با بیان آیه‌ای از قرآن کریم همواره تزکیه و تربیت اخلاقی و تهذیب نفس را مقدم بر تعلیم و آموزش دانست و گفت: امروزه جهاد علمی و تربیت اخلاقی دانش‌آموزان همان مبارزه عملی با زورگویان عالم است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افتخار زنان و دختران ما این است که الگوی آنان حضرت زهرا(س) است گفت: بسیاری از دانشمندان و متخصصان و شاعران و فرهیختگان جامعه ما از بین زنان ایرانی برخاسته‌اند و شما باید همانند پروین اعتصامی‌ها و مریم میرزاخانی‌ها افتخار آفرینان این عرصه مقدس علمی باشید.

رئیس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سفر دکتر ظریف و رئیس جمهور با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هیات همراه به مجمع عمومی سازمان ملل گفت: امیدوارم رئیس‌جمهور در این سفر اقتدار  ملت ایران در دو عرصه مقاومت ملی و دیپلماسی فعال را به نمایش بگذارد و بتواند با حفظ منافع ملی مردم سرافراز ایران، عظمت شهیدان هشت سال دفاع مقدس را انعکاس دهد.

دکتر کواکبیان در پایان با اشاره به مطالبات عدیده فرهنگیان و معلمان عزیز در سراسر کشور گفت: بدون شک رسیدگی جدی به مطالبات فرهنگیان باید برنامه دائمی دولتمردان و ما مجلسیان باشد

عباسعلی پوربافرانی آغاز سال تحصیلی را تبریک گفته است.

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet