هدر موبایل
1398/07/02 15:18:57
سرویس سیاسی
آزادی خواه:

باید فرهنگ ایثار و خود باوری در کشور نهادینه شود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تقدیر از رشادت های رزمندگان اسلام در طول ۸ سال دفاع مقدس گفت: باید فرهنگ ایثار و خود باوری در کشور نهادینه شود.
باید فرهنگ ایثار و خود باوری در کشور نهادینه شود عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با تقدیر از رشادت های رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: باید فرهنگ ایثار و خود باوری در کشور نهادینه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201909101213024086.jpg باید,فرهنگ,ایثار,و,خود,باوری,در,کشور,نهادینه,شود Icana

احد آزادی‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به هفته دفاع مقدس و تقدیر از رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان اسلام در طول 8 سال دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نمونه بارز خودباوری و اتکا به نیروی جوان برای غلبه بر مشکلات بود؛ درحالیکه نیاز امروز جامعه ما نیز اعتماد به جوانان و سپردن امور به آنها است.

نقش مهم جوانان در پیروزی های دفاع مقدس غیر قابل انکار است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در سال های دفاع مقدس بیشتر فرماندهان را جوانان تشکیل می دادند و جوانان توانستند با قدرت فکر خود، جنگ را به سمت پیروزی حق علیه باطل کشانده و ایران اسلامی را در این جنگ سربلند  و پیروز کنند؛ اما در حال حاضر برای حل مشکلات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور از جوانان استفاده نمی شود که یک نقصان بزرگ بشمار می آید.

لزوم اتحاد و وحدت مردم و گروه های سیاسی برای عبور از مشکلات کشور

این نماینده مجلس در دوره دهم ادامه داد: هم اکنون کشور در شرایط حساسی قرار دارد که برای عبور از این شرایط باید تمام گروه های مردم و احزاب و طیف های سیاسی با یک دیگر وحدت داشته و همانند دوران دفاع مقدس اتحاد و یکپارچگی داشته باشند تا بتوان بر زورگویی ها و زیاده خواهی های آمریکا و چند کشور اروپایی ایستادگی کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد:  فرهنگ ایثار نیز یکی دیگر از ثمرات دوران دفاع مقدس است که باید مورد توجه قرار گیرد؛ چراکه در آن دوران، قاطبه مردم و مسئولان کشور بدون چشم داشت به پست و مقامی در مقابل ظلم و تجاوز ایستادند؛ بنابراین برای شرایط امروز کشور باید مسئولان و مردم فرهنگ ایثار را سرلوحه کارخود قرار دهند و برای پیشرفت و اعتلای کشور از هیچ تلاشی چشم پوشی نکنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet