هدر موبایل
1398/07/03 10:12:59
سرویس سیاسی
سلیمی تاکید کرد:

ضرورت طبقه‌بندی و افزایش زمان‌بندی ثبت اموال و دارایی مسئولان

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس معتقد است: اموال و دارایی مسئولان در سطوح مختلف باید ثبت شود، علاوه بر این فرصت بیش از یک ماه باید برای ثبت اموال و دارایی این افراد در نظر گرفته شود.
ضرورت طبقه‌بندی و افزایش زمان‌بندی ثبت اموال و دارایی مسئولان سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس معتقد است: اموال و دارایی مسئولان در سطوح مختلف باید ثبت شود، علاوه بر این فرصت بیش از یک ماه باید برای ثبت اموال و دارایی این افراد در نظر گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201901104478972648.jpg ضرورت,طبقه‌بندی,و,افزایش,زمان‌بندی,ثبت,اموال,و,دارایی,مسئولان Icana

اصغر سلیمیدر گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به رونمایی از سامانه ثبت اموال و دارایی مقامات و مسئولان و فرصت یک ماهه برای ثبت اموال، گفت: متاسفانه در برخی از موارد دیده شده که کارشناس زیرمجموعه مسئول یا مدیر مربوطه با توجه به مسئولیت و اختیاراتی که دارند و یا با پرداختن به کارهای خلاف قانون اموال و دارایی‌های خود را افزایش می‌دهد بنابراین افراد و مسئولان در سطوح مختلف اداری و مدیریتی باید اموال و دارایی خود را ثبت کنند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فرصت یک ماهه نیز برای ثبت اموال و داریی مسئولان کم است، از این رو ثبت اموال و دارایی مسئولان و مقامات در طبقات و سطوح مختلف باید طی یک سال زمان بندی شود تا امر نظارت نیز به صورت دقیق انجام شود.

وی افزود: به نظر می‌رسد زیرساخت‌های نظارت بر ثبت اموال مسئولان و مقامات تعبیه نشده است، بنابراین این کار باید با دقت بیشتر انجام شود تا موضوع ثبت اموال و داریی مسئولان و مقامات به صورت نیمه کاره رها نشود.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پیش از این درباره ثبت اموال و دارایی مسئولان و مقامات صحبت و در دوره‌ای هم اجرا شده است اما به سرانجام نرسید لذا با رونمایی این سامانه باید فرصت مناسب و درخوری برای ثبت اموال و دارایی این افراد در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ حجت الاسلام حمید شهریاری معاون آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از رونمایی سامانه ثبت اموال و دارایی مقامات، مسؤولان و کارگزاران کشور خبر داد و گفت: مسؤولان تا پایان مهر ماه به مدت یک ماه فرصت دارند اموال خود را ثبت کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet