شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/07/02 12:23:42
سرویس صحن
قربانی در تذکر شفاهی:

بزرگترین معضل استان گیلان ضعف در مدیریت پسماند و فاضلاب است

نماینده مردم آستانه اشرفیه گفت: بزرگترین معضل استان گیلان ضعف در مدیریت پسماند و فاضلاب است، رئیس جمهور دستورات لازم را صادر کند.
بزرگترین معضل استان گیلان ضعف در مدیریت پسماند و فاضلاب است نماینده مردم آستانه اشرفیه گفت: بزرگترین معضل استان گیلان ضعف در مدیریت پسماند و فاضلاب است، رئیس جمهور دستورات لازم را صادر کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104486700516.jpg بزرگترین,معضل,استان,گیلان,ضعف,در,مدیریت,پسماند,و,فاضلاب,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین قربانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی تذکری شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: چند استاندار در گیلان به مردم قول دادند تا پل کابلی آستانه اشرفیه و چهاربانده شدن جاده 17 کیلومتری بندر کیاشهر به آستانه اشرفیه را تکمیل کنند، اما همچنان به پایان نرسیده است.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در تذکری به رئیس جمهور بیان کرد: بحث پسماند و فاضلاب معضل پیچیده استان گیلان و حوزه انتخابیه اینجانب است و هر چه سریعتر رئیس جمهور باید جهت جلوگیری از بروز فاجعه زیست محیطی اقدام کند و دستورات لازم را به سازمان برنامه و بودجه جهت تخصیص منابع صادر کند.

وی افزود: مسئولان استان گیلان تاکنون چندین بار وساطت کرده اند تا مردم منطقه سراوان آرام شوند، اما اکنون دیگر کاری از دست مردم نیز برنمی آید.

قربانی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی گفت: با توجه به فصل برداشت محصول و مناسب بودن شرایط جوی، اکنون زمان مناسبی برای لاینینگ انهار و تجهیز مزارع است که هرچه زودتر باید اقدامات لازم را انجام دهند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو گفت: علی رغم قول مساعد شما برای حل مشکل فاضلاب آستانه اشرفیه هیچ اقدامی تاکنون صورت نگرفته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet