هدر موبایل
1398/07/02 12:21:12
سرویس صحن
دهمرده در تذکر شفاهی:

مذاکره با شیطان بزرگ در هر سطحی سم مهلک است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور، گفت: مذاکره با شیطان بزرگ در هر سطحی سم مهلک بوده و خیانت به مقاومت است مراقب باشید.
مذاکره با شیطان بزرگ در هر سطحی سم مهلک است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خطاب به رئیس جمهور، گفت: مذاکره با شیطان بزرگ در هر سطحی سم مهلک بوده و خیانت به مقاومت است مراقب باشید. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104241021996.jpg مذاکره,با,شیطان,بزرگ,در,هر,سطحی,سم,مهلک,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، 2 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به رئیس جمهور، گفت: مذاکره با شیطان بزرگ در هر سطحی سم مهلک بوده و خیانت به مقاومت است مراقب باشید.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی افزود: در 25 محرم همایش بزرگی به مناسبت اولین قیام برای خون خواهی سیدالشهدا برگزار می شود که در این واقعه مردم حاکم سیستان را بیرون کردند.

وی اظهار کرد: قیام مردم سیستان 2 ماه پس از عاشورا بود حال آنکه توابین 3 سال و مختار 5 سال پس از عاشورا قیام کردند بنابراین انتظار می رود دستگاه های فرهنگی اقدامات لازم برای گرامیداشت این روز را انجام دهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعلل و تاخیر در انتقال آب از دریای عمان، تقسیم استان، آب شرب، مطالبات فرهنگیان، پاداش پایان خدمت و حق التدریسی ها، ریزگرد، حاشیه نشینی و ... از جمله مشکلات حوزه انتخابیه اینجانب است که باید هرچه زودتر رسیدگی شود./

پایان پیام    

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet