هدر اصلی
1398/07/03 08:19:09
سرویس فرهنگی
پاپی‌زاده مطرح کرد:

ضرورت ثبت رویدادها و فداکاری‌های دوران دفاع مقدس

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد نمودهای فرهنگی و ارزشی بسیار خوبی چون وحدت و تحمل شرایط سخت برای دفاع از کشور بودیم که باید در شرایط فعلی این ارزش ها را مورد توجه جدی قرار دهیم.
ضرورت ثبت رویدادها و فداکاری‌های دوران دفاع مقدس نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد نمودهای فرهنگی و ارزشی بسیار خوبی چون وحدت و تحمل شرایط سخت برای دفاع از کشور بودیم که باید در شرایط فعلی این ارزش ها را مورد توجه جدی قرار دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101003680610.jpg ضرورت,ثبت,رویدادها,و,فداکاری‌های,دوران,دفاع,مقدس Icana

عباس پاپی زاده در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: در هشت سال دفاع مقدس شاهد نمودهای فرهنگی و ارزشی بسیار خوبی چون ایثار، از خود گذشتگی، وحدت و تحمل شرایط سخت برای دفاع از کشور بودیم که ما باید در شرایط فعلی این ارزش ها را مورد توجه جدی قرار داده و در بزنگاه‌های حساس از آن بهره لازم را ببریم.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی افزود: در دوران دفاع مقدس نهادهای فرهنگی و جهادی مانند جهاد سازندگی شکل گرفت که مردم به صورت داوطلبانه در آن نهادها حضور پیدا کرده و خدمات ارزنده‌ای را ارائه می‌کردند که حاکی از اهمیت والای ارزش های اخلاقی در میان مردم بود.

وی ادامه داد: در آن مقطع مردم با از خودگذشتگی فرزندان خود را به جبهه می فرستادند تا از کشور دفاع کنند و  همچنین با آنکه برخی از آنان دچار فقر مالی شدیدی بودند، اما کمک های خود را برای رزمندگان می فرستاند و هر اقدامی برای مقابله با دشمن انجام می دادند.

ضرورت ثبت رویدادها و فداکاری‌های دوران دفاع مقدس

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته اوایل امسال همه دیدیم که بسیاری از مردم به مناطق سیل زده کمک کردند و بسیج عمومی بسیار خوبی برای حل این مشکل شکل گرفت که باید مردم در همه زمینه ها مانند آن دوران به وحدت و یکپارچگی توجه داشته باشند.

پاپی‌زاده با تاکید بر اینکه ثبت رویدادها و فداکاری‌های دوران دفاع مقدس ضرورت دارد، یادآور شد: ما باید از دستاوردهای شهدا و فرهنگ ولایتمداری به خوبی حراست کنیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet