هدر موبایل
1398/07/02 17:49:40
سرویس اقتصادی
خسته بند:

قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت

عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه قیمت بلیط حمل و نقل عمومی اعم از جاده ای، هوایی و ریلی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت، گفت: وزارت راه و دستگاه قضایی باید به صورت جدی با تخلفات احتمالی برخورد کنند.
قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه قیمت بلیط حمل و نقل عمومی اعم از جاده ای، هوایی و ریلی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت، گفت: وزارت راه و دستگاه قضایی باید به صورت جدی با تخلفات احتمالی برخورد کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/125083.jpg قیمت,بلیط,حمل,و,نقل,عمومی,در,ایام,اربعین,افزایش,نخواهد,یافت Icana

حسن خسته بند عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت نرخ حمل و نقل عمومی در ایام اربعین حسینی، گفت: هر ساله سیل عظیم جمعیت از طریق حمل و نقل عمومی از جمله حمل و نقل هوایی، جاده ای و ریلی به پایانه های مرزی رفته و از آنجا به عتبات عالیات مشرف می شوند.

حسن خسته بند

مسئله افزایش قیمت حمل ونقل عمومی در ایام اربعین هر سال رخ می دهد، این در حالی است که مسئولان این حوزه سال به سال وعده می دهد که قیمت این بخش افزایش نخواهد یافت، اما در روزهای پایانی منتهی به اربعین، به یکباره قیمت ها به صورت چشمگیر افزایش می یابد

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه مسئله افزایش قیمت حمل ونقل عمومی در ایام اربعین هر سال رخ می دهد، این در حالی است که مسئولان این حوزه سال به سال وعده می دهد که قیمت این بخش افزایش نخواهد یافت، اما در روزهای پایانی منتهی به اربعین، به یکباره قیمت ها به صورت چشمگیر افزایش می یابد.

قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت

وی با بیان اینکه قیمت بلیط حمل و نقل عمومی اعم از جاده ای، هوایی و ریلی در ایام اربعین افزایش نخواهد یافت، تصریح کرد: متأسفانه هر سال در این حوزه تخلفات بسیاری صورت می گیرد، اما به صورت جدی با این مسائل برخورد نمی شود.

دستگاه قضا با تخلفات احتمالی در بحث افزایش قیمت حمل ونقل اربعین برخورد کند

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی و دستگاه های نظارتی و قضایی باید به صورت جدی با تخلفات احتمالی در بحث افزایش قیمت حمل ونقل اربعین برخورد کنند.

عضو کمیسیون عمران مجلس افزود: قطعا مجلس در صورت بروز تخلف در عرصه قیمت گذاری بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین، به این مسئله ورود خواهد کرد، البته در روزهای آتی نشستی با حضور مسئولان مربوطه برای بررسی اقدمات و تمهیدات صورت گرفته برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet