هدر موبایل
1398/07/02 17:45:12
سرویس فرهنگی
رضایی کوچی:

نقد مجلس در صدا و سیما باید منصفانه باشد | برخی تنها از نقد، تخریب را خوب می فهمند

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نقد قوه مقننه در رسانه ملی باید منصفانه باشد و این انتقادات نباید از روی غرض و مرض صورت گیرد.
نقد مجلس در صدا و سیما باید منصفانه باشد | برخی تنها از نقد، تخریب را خوب می فهمند رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: نقد قوه مقننه در رسانه ملی باید منصفانه باشد و این انتقادات نباید از روی غرض و مرض صورت گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201804103870400090.jpg نقد,مجلس,در,صدا,و,سیما,باید,منصفانه,باشد,|,برخی,تنها,از,نقد،,تخریب,را,خوب,می,فهمند Icana

محمدرضا رضایی کوچی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت شناسایی مرز بین نقد و تخریب مجلس در رسانه ملی گفت: نقد قوه مقننه در رسانه ملی باید منصفانه باشد و این انتقادات نباید از روی غرض و مرض صورت گیرد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: صدا و سیما اگر قرار است موضوعی را به میز نقد بکشاند، باید جانب انصاف را رعایت کند، با این حال برخی چنان در مسائل سیاسی غوطه ور می‌شوند که دیگر فراموش می کنند باید از روی ایمان نقد کرد.

وی ادامه داد: برخی تنها از نقد، تخریب و توهین برداشت می کنند و این افراد چنان در برخی مسائل سیاسی غوطه ور می‌شوند که جای نقد و تخریب را گم می کنند.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی افزود: ما نباید به سمتی برویم که به جای نقد همه چیز را نابود کنیم. نباید به دلیل برخی مسائل انتخاباتی مجلس را بکوبیم.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در پاسخ به این سوال که مرز بین نگاه انتخاباتی و کارشناسان به موضوعات مجلس به ویژه در حوزه قانونگذاری کدام است، عنوان کرد: ما نمی گوییم همه اقدامات مجلس درست است؛ بله حتماً مجلس خطا و اشتباه داشته است اما نباید به دلیل برخی مسائل انتخاباتی مجلس را بکوبیم.

رضایی کوچی با بیان اینکه مجلس جزء ارکان نظام است، تصریح کرد: ما باید  از مجلس مواظبت کنیم، البته ممکن است در مقطعی به عملکرد نماینده ای انتقاد داشته باشیم اما اگر بخواهیم کلیت مجلس را با یک نگاه انتخاباتی زیر سوال ببریم به اعتقاد بنده  تیشه به ریشه نظام زده‌ایم.

انتهای پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet