خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/04 11:13:27
سرویس اقتصادی
رضایی کوچی خبر داد:

هفته آینده؛ نشست ویژه برای بررسی نرخ حمل‌و نقل در ایام اربعین/ قیمت‌ها افزایش نخواهد یافت

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است.
هفته آینده؛ نشست ویژه برای بررسی نرخ حمل‌و نقل در ایام اربعین/ قیمت‌ها افزایش نخواهد یافت رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609106356835007.jpg هفته,آینده؛,نشست,ویژه,برای,بررسی,نرخ,حمل‌و,نقل,در,ایام,اربعین/,قیمت‌ها,افزایش,نخواهد,یافت Icana

محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از برگزاری نشست ویژه این کمیسیون برای بررسی موضوع وضعیت حمل و نقل عمومی در ایام اربعین خبر داد و گفت: این جلسه هفته آینده با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی، راهداری، اورژانس، ناجا و هلال احمر برگزار می شود.

بلیط حمل و نقل

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست مسئولان و مدیران گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های پیش روی در رابطه با روند ارائه خدمات به زائران اربعین ارائه می کنند.

نرخ حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین در نشست آتی کمیسیون عمران نهایی می شود

وی تصریح کرد: یکی از مهم ترین مسائل در رابطه با پیاده روی اربعین، موضوع قیمت حمل و نقل عمومی به ویژه نرخ بلیط قطار، هواپیما و اتوبوس است که در این نشست با حضور مسئولان مربوطه، نرخ نهایی حمل و نقل عمومی برای ایام اربعین تعیین می شود.

قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد

طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است

رضایی کوچی ادامه داد: البته طبق وعده وزیر راه و شهرسازی، قیمت بلیط حمل و نقل عمومی در ایام اربعین نباید افزایش یابد و مجلس نیز نسبت به این مسئله بسیار حساس است.

وزارت راه باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی نظارت دقیق و جدی داشته باشد

رئیس کمیسیون عمران مجلس افزود: وزارت راه و شهرسازی باید نسبت به عملکرد حمل و نقل عمومی و روند فروش بلیط این بخش ها نظارت دقیق و جدی را داشته باشد و نباید اجازه بروز تخلف در این عرصه را داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet