هدر موبایل
1398/07/06 09:22:00
سرویس سیاسی
سلیمی:

روحانی در سازمان ملل، چهره نفاق آلود آمریکا را به جهانیان نمایان کرد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با اشاره به حضور روحانی در نیویورک گفت: روحانی در سازمان ملل، چهره نفاق آلود آمریکا را به جهانیان نمایان کرد.
روحانی در سازمان ملل، چهره نفاق آلود آمریکا را به جهانیان نمایان کرد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس با اشاره به حضور روحانی در نیویورک گفت: روحانی در سازمان ملل، چهره نفاق آلود آمریکا را به جهانیان نمایان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903100898511862.jpg روحانی,در,سازمان,ملل،,چهره,نفاق,آلود,آمریکا,را,به,جهانیان,نمایان,کرد Icana

علیرضا سلیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سفر رییس جمهور به نیویورک برای حضور در مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت: اصل سفر آقای روحانی به نیویورک مفید است، زیرا می توانست با گفتگو با هیات های مختلف مواضع صلح جویانه جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان برساند و هم چنین در خصوص مسائل بین المللی و همکاری های سیاسی و اقتصادی با کشورهای دیگر پای میز مذاکره بشیند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: غربی ها در طول سال های گذشته نشان دادند که کلاهبرداران شیادی هستند که نمونه بارز آن را می توان در  برجام دید که با خواندن خاطرات وندی شرمن معاون وزیر سابق امور خارجه آمریکا می توان یافت که طرف غربی توانسته است که با کلاهبرداری سیاسی حق ملت ایران را پایمال کند.

ارتباط با رسانه های دنیا در دستور کار رییس جمهور قرار گیرد

این نماینده مجلس در دوره دهم افزود:  در این سفر، آقای روحانی توانست با رسانه های غربی ارتباط برقرار کرده و از رفتار دوگانه آمریکا انتقاد کند، چراکه مقر سازمان ملل متحد در نیویورک مکانی برای حضور همه کشورها است و دولت آمریکا نمی تواند، مانع حضور کشوری شود؛ در حالیکه ایجاد موانع برای حضور هیات ایرانی توسط مقامات آمریکایی به هیچ وجه قابل پذیرش نیست؛ بنابراین در این سفر چهره نفاق آلود آمریکا را به جهانیان نشان داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آقای روحانی در این سفر مراقب شیطنت های آمریکایی ها و طرف های غربی بود. طرف آمریکایی به دلیل شکست های پیاپی در سیاست های داخلی و خارجی خود به دنبال دیدار با طرف ایرانی است، اما به دلیل خباثت های آمریکایی ها در پایمال کردن حقوق ملت ایران، این اتفاق نباید صورت می گرفت بلکه هیات ایرانی در این سفر باید با کشورهای جهان مذاکره کرده و از حقوق ملت ایران دفاع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet