هدر موبایل
1398/07/05 11:15:52
سرویس سیاسی
| اینستاملت |

رونمایی از کتاب پرواز از پنجره جنوبی | روایت وزیر دفاع از تحولات منطقه

اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
رونمایی از کتاب پرواز از پنجره جنوبی | روایت وزیر دفاع از تحولات منطقه اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است. https://cdn.icana.ir/d/019/201609102007450739.jpg رونمایی,از,کتاب,پرواز,از,پنجره,جنوبی,|,روایت,وزیر,دفاع,از,تحولات,منطقه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم، به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

محمود صادقی مطلب زیر را به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس به اشتراک گذاشته است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  گفت و گوی خود با خبرگزاری خانه ملت درباره حضور وزیر دفاع در جلسه فراکسیون مستقلین ولایی را به اشتراک گذاشته است

اسدالله عباسی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است.

با حضور معاون محترم وزیر نیرو و مدیر کل ستادی وزارت‌خانه جلسه‌ی پاسخ به #تذکر و #سئوال دکتر عباسی از وزیر محترم نیرو در خصوص تسریع در تکمیل سدمخزنی پلرود و حل مشکلات آب شرب حوزه انتخابیه برگزار شد .

سیده حمیده زر آبادی  مطلب زیر را به مناسبت آغاز سال تحصیلی به اشتراک گذاشته است

قدر لحظات خود در مدرسه را بدانید شاید در سال های آینده حسرت این روزها را داشته باشید
🔘سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی و ریس مجمع نمایندگان استان در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی که روز دوشنبه در دبیرستان نمونه دولتی علامه جعفری قزوین برگزار شد گفت: با استفاده از ظرفیت جوانان مستعد و باهوش گام عملی در تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برداشته می شود.
🔘در این مراسم که با حضور سیده حمیده زرآبادی ریس مجمع نمایندگان استان ، آیت الله عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه، هدایت الله جمالی پور استاندار،، معاونان استانداز، شفیعی فرماندار و خیرالله رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد،  با نواخته شدن زنگ مهر،  سال تحصیلی همزمان با سراسر کشور در استان قزوین آغاز شد.
🔘سیده حمیده زرآبادی در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید اظهارداشت: بیانیه گام دوم رهبری با تاکید بر استفاده از جوانان باید مورد توجه همه ما باشد و زمینه بهره گیری از توان آینده سازان را در جامعه مهیا کنیم.
🔘زرآبادی بیان کرد: دانش آموزان باید قدر لحظات ارزشمند خود در مدرسه را بدانند شاید در سال های آینده حسرت این روزها را داشته باشند و تلاش کنند با مسلح کردن خود به علم و دانش برای اداره آینده کشور آماده باشند.
🔘نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: در انتخاب مشاغل آینده خود باید دقت کنید تا مسیر آینده شما حساب شده و توام با تدبیر و توجه به علایق شخصی باشد تا در کارها موفق شوید.
🔘زرآبادی تصریح کرد: هرجا که هستید همواره قدردان معلمان خود باشید که در تربیت و تعلیم شما تلاش کردند.
🔘نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: امیدواریم بتوانیم با استفاده از ظرفیت های ارزشمند جوانان کشور در مسیر توسعه با شتاب بیشتری حرکت کنیم

 حمیدرضا حاجی بابایی  مطلب زیر را منتشر کرده است.

رمضانعلی سبحانی فر  مطلب زیر را درباره پیگیری امور حوزه انتخابیه خود منتشر کرده است.

محمدرضا رضایی کوچی   گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت درباره رویه صدا و سیما در نقد مجلس را منتشر کرده است


عباس گودرزی  عکس های جلسه سوال از وزیر نیرو درباره  مطالبات مردم بروجرد و اشترینان در حوزه آب را به اشتراک گذاشته است.

زهرا ساعی   مطلب زیر را به مناسبت آغاز سال تحصیلی به اشتراک گذاشته است.

راسم دبیرستان دخترانه دکتر موحد زدن زنگ مهر
با حضور امام جمعه فرمانده سپاه سردار خرم
و فرمانده نیروی انتظامی سردار عبدی به همراه مدیر کل نظارت وزارت اموزش وپرورش خانم مظفر فرصتی بود تا به دغدغه های دانش آموزان پرداخته شو
زهرا ساعی نماینده تبریز، در مورد اظهارنظر معاون سازمان نظام روانشناسی مبنی بر اینکه حجم زیاد کتب درسی عامل ایجاد استرس در دانش‌آموزان می‌شود، گفت: ما در مدارس یک سری محفوظاتی را به صورت تخصصی به دانش‌آموزان آموزش می‌دهیم، ولی حوزه پرورش که حاوی کسب مهارت‌های زندگی بوده و بیش از یک قرن است که کشورهای توسعه یافته بر آن تمرکز کرده‌اند در نظام آموزشی کشور مورد غفلت واقع شده است.
کسب مهارت‌های زندگی در مدارس به کاهش آسیب‌های اجتماعی منتهی می‌شود
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مهارت زندگی، توانایی استفاده از ظرفیت‌های انسان برای حل مشکلاتی است که در زندگی با آنها برخورد می‌کند که بسیاری از روانشناسان معتقدند این مهم را می‌توان در دوران کودکی و نوجوانی محقق ساخت، چراکه افراد در این مرحله از زندگی که دوران طلایی برای تربیت انسانی متعادل و شهروندی قانونمدار است، آموزش‌پذیر هستند و با کسب مهارت‌های لازم می‌توانند هم در زندگی فردی و هم اجتماعی موفق شده و خانواده‌ای سالم را نیز تشکیل دهند که به ایجاد جامعه‌ای سالم هم منتهی شود.
وی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی مجلس در این حوزه فعالیت‌های زیادی داشته و به این نتیجه رسیده است که با کسب مهارت‌های زندگی می‌توان از بروز بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کرد.
ساعی یادآور شد: افزایش اعتماد به نفس، کاهش تمایل به مصرف مواد مخدر، افزایش قدرت تصمیم‌گیری برای حل مسائل و رویارویی با مشکلات، تفکر خلاق  و تغییر نگرشی که به کاهش رفتارهای خشونت‌آمیز منتهی شود و کاهش آمار طلاق از نتایج آموزش مهارت‌های زندگی در مدارس خواهد بود.
وی افزود: هم‌اکنون آموزش و پرورش باید با سرمایه‌گذاری در جهت آموزش مهارت‌های زندگی به کاهش آسیب‌های اجتماعی که دامنه آن روز به روز گسترده‌تر می‌شود، کمک کند، بنابراین باید حجم محفوظات را کاهش داده و آموزش دروس غیرضروری که در دانشگاه‌ها هم آموزش داده می‌شوند را حذف کند و بجای آن مهارت‌های زندگی را آموزش دهد که یکی از نیازهای اساسی کنونی جامعه است.
آموزش و پرورش باید در ارائه برنامه‌های آموزش فردی و اجتماعی پیشگام باشد
این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار کرد: استفاده از معلمان مشاور برای آگاهی‌بخشی به دانش‌آموزان در خصوص خطرها و آسیب‌های اجتماعی که آنها را تهدید می
  کند.

 محمد دامادی  عکس زیر را از جلسه با وزیر نفت منتشر کرده است.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet