روز مجلس
1398/07/04 22:31:37
سرویس اقتصادی
هفته آینده؛

وزیر اطلاعات به کمیسیون صنایع و معادن می‌آید

وزیر اطلاعات در هفته آینده برای ارائه گزارش درباره  اقدامات صورت گرفته جهت تداوم امنیت تولید و سرمایه‌گذاری در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهد کرد.
وزیر اطلاعات به کمیسیون صنایع و معادن می‌آید وزیر اطلاعات در هفته آینده برای ارائه گزارش درباره  اقدامات صورت گرفته جهت تداوم امنیت تولید و سرمایه‌گذاری در کمیسیون صنایع و معادن مجلس حضور پیدا خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg وزیر,اطلاعات,به,کمیسیون,صنایع,و,معادن,می‌آید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز دوشنبه (8 مهرماه) خود، طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

همچنین کمیسیون صنایع و معادن مجلس در این نشست اعضای هیات تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران را انتخاب می‌کند.

براساس این گزارش استماع گزارش وزیر اطلاعات در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت تداوم امنیت تولید و سرمایه‌گذاری دستورکار  سه شنبه(9 مهر ماه) کمیسیون صنایع و معادن خواهد بود.

همچنین کارگروه صنعت کمیسیون صنایع و معادن مجلس دوشنبه(8مهر ماه) به بررسی وضعیت عرضه و قیمت گذاری محصولات معدنی و فلزی در بورس کالا می‌پردازد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet