هدر موبایل
1398/07/06 10:41:14
سرویس سیاسی
ذوالنوری؛

ایران در برجام متناسب و متناظر با رفتار اروپا برخورد خواهد کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سبیاست خارجی مجلس گفت: ایران متناسب و متناظر با رفتار اروپایی‌ها برخورد خواهد کرد و این کار را هم با صبر و مقاومت فعال انجام می‌دهیم.
ایران در برجام متناسب و متناظر با رفتار اروپا برخورد خواهد کرد رئیس کمیسیون امنیت ملی و سبیاست خارجی مجلس گفت: ایران متناسب و متناظر با رفتار اروپایی‌ها برخورد خواهد کرد و این کار را هم با صبر و مقاومت فعال انجام می‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104210262743.jpg ایران,در,برجام,متناسب,و,متناظر,با,رفتار,اروپا,برخورد,خواهد,کرد Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه تا چه زمانی مسئله برجام به این شکل فعلی ادامه پیدا می‌کند، اشاره و اظهار داشت: تا زمانی که اروپایی‌ها به تعهدات خود عمل نکرده‌اند؛ گام‌های بعدی از سوی جمهوری اسلامی ایران برداشته می‌شود.

ذوالنوری:  مادامی که اروپایی‌ها به همین شکل در مسئله برجام رفتار کنند؛ در حقیقت ما هم مثل خودشان با آنها برخورد می‌کنیم.

جمهوری اسلامی ایران پاره کننده برجام نخواهد بود

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پاسخ به این سوال که امکان این وجود دارد، که برجام از سوی ایران در آینده‌ای نه چندان دور به کاغذه پاره تبدیل شود، اشاره و تصریح کرد: در واقع اگر اروپایی‌ها با عدم انجام تعهدات خود فقط به حفظ برجام پایبند باشند؛ ما هم همان کاری را می‌کنیم که آنها انجام می‌دهند؛ بنابراین جمهوری اسلامی ایران در ابتدا پاره کننده برجام نخواهد بود.

ایران در موضوع برجام با صبر و مقاومت فعال پیش می‌رود

نماینده مردم قم در ادامه افزود: جمهوری اسلامی ایران متناسب و متناظر با رفتار اروپایی‌ها برخورد خواهد کرد و این کار را هم با صبر و مقاومت فعال انجام می‌دهیم؛ ناگفته نماند که در سالهای گذشته مقاومت منفی و غیر فعال بوده است اما در حال حاضر اینچنین نیست.

هر زمانی که اروپایی‌ها به انجام تعهدات خود برگشتند، ما هم برخواهیم گشت

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان خاطر نشان کرد: هر زمانی که اروپایی‌ها به انجام تعهدات خود برگشتند، ما هم برخواهیم گشت؛ در غیر این‌ صورت همین راه را ادامه می‌دهیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet