هدر موبایل
1398/07/06 11:31:58
سرویس سیاسی
بروجردی:

اروپا در مقابل آمریکا توان و اختیار لازم را ندارد

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:اروپا در مقابل آمریکا توان و اختیار لازم را ندارد و جرات نمی کند سیاستی خلاف این کشور داشته باشد.
اروپا در مقابل آمریکا توان و اختیار لازم را ندارد نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:اروپا در مقابل آمریکا توان و اختیار لازم را ندارد و جرات نمی کند سیاستی خلاف این کشور داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103782810127.jpg اروپا,در,مقابل,آمریکا,توان,و,اختیار,لازم,را,ندارد Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، تصریح کرد:اگر اروپایی ها توان عمل به تعهدات خود را در برجام ندارند نباید انتظار داشته باشند جمهوری اسلامی در جاده ای یکطرفه گام بردارد و برجام را مستقل از سایر طرف ها اجرا کند.

وی افزود:انتظارات اروپایی ها از ایران کاملا بیهوده و بی پایه است و باید بدانند اگر همانطور که در یکسال اخیر عمل کرده اند عمل کنند ما گام های بعدی کاهش تعهدات برجامی را محکم بر خواهیم داشت ومنتظر وقت کشی اروپایی – آمریکایی نمی مانیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد:اروپایی ها مستقل از آمریکا نیستند و اقدامات آنها چیزی است که توسط آمریکا دیکته شده و به همین دلیل است کشوری قدرتنمد و پیشرفته مثل آلمان لغو تحریم ها برای ادامه مذاکرات را بی اساس و غیر منطقی میخواند و انها بدانند اگر جرات اعمال سیاست های خود رات ندارند ما این جرات را داریم و بر اساس مصلحت و حکمت هر اقدامی لازم باشد انجام می دهیم.

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet