خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/25 11:58:00
سرویس کمیسیون ها
در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی صورت می‌گیرد

پاسخگویی وزرای کشور و خارجه به سوالات 7 نماینده مجلس

**وزرای کشور و امور خارجه این هفته با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به سوالات ۷ تن از نمایندگان پاسخ می دهند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت ، کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی طی هفته جاری به بررسی  طرح‌های "تسری آئین‌نامه معاملات شهرداری تهران به شهرداری‌های بالای یک میلیون نفر جمعیت"، "اصلاح تبصره (4) قانون برقراری حقوق وظیفه یا مستمری بازماندگان آن دسته از مهاجران و کسانی که به مناطق جنگی مراجعت نموده و به علت برخورد با مواد منفجره معلول یا فوت می‌شوند" و "اصلاح ماده (101) قانون شهرداری" که هرسه از سوی شورای نگهبان به مجلس اعاده شده ‌است، می پردازد.

همچنین "محمد مصطفی نجار" وزیرکشور جهت پاسخگویی به سؤالات "مصطفی کواکبیان" نماینده سمنان، "سیروس سازدار" نماینده مرند و جلفا و "مصطفی مطورزاده" نماینده  خرمشهر در جلسات کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حاضر می شود.

همینطور بررسی سوالات "مصطفی کواکبیان" نماینده سمنان، "فرهاد بشیری" نماینده پاکدشت، "علی‌اکبر اولیاء" نماینده یزد و صدوق و "جهانبخش محبی‌نیا" نماینده میاندوآب، شاهین‌دژ و تکاب از وزیر امور خارجه در دستور کار این هفته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قراردارد.  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet