هدر موبایل
1398/07/07 16:00:48
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به دهمرده مطرح کرد

کمیسیون عمران به موضوع تصادف قطار زاهدان ورود کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده مردم زاهدان در خصوص حادثه تصادف قطار گفت: کمیسیون عمران مجلس به موضوع این تصادف ورود کرده و گزارش آن را به زودی ارائه می کند.
کمیسیون عمران به موضوع تصادف قطار زاهدان ورود کرده است رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به نماینده مردم زاهدان در خصوص حادثه تصادف قطار گفت: کمیسیون عمران مجلس به موضوع این تصادف ورود کرده و گزارش آن را به زودی ارائه می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201612109404167505.jpg کمیسیون,عمران,به,موضوع,تصادف,قطار,زاهدان,ورود,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حبیب اله دهمرده در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوع حادثه تصادف قطار محور در زاهدان گفت: انتظار بود مجلس و سایر دستگاه های نظارتی در حادثه تصادف ورود کند، که واقعا این مسائل دیگر تکرار نشود، متاسفانه پیوسته شاهد تصادفاتی هستیم که می توان از آنها پیشگیری کرد.

وی ادامه داد: این تصادفات قابل پیش بینی هستند، لذا خواهش می کنم در این زمینه مجلس و کمیسیون عمران کمک کنند و اطلاع رسانی شود و مقصران شناسایی و با آنها برخورد شود.

نماینده مردم زاهدان در پایان از همه کسانی که در این حادثه به مردم کمک کرده اند، تشکر کرد و افزود: از دستگاه ها و عناصری که در زاهدان کمک جدی کردند، تشکر می کنم، به تمام موارد و بیمارستان ها و اماکن مختلف رسیدگی شد.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: کمیسیون عمران مجلس به موضوع تصادف قطار زاهدان ورود کرده و پیگیری می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet