هدر موبایل
1398/07/07 16:39:44
سرویس استان ها
پوربافرانی خبر داد:

افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی شهرستان نائین

نماینده مردم نائین در مجلس از افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: اورژانس اجتماعی می تواند نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.
افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی شهرستان نائین نماینده مردم نائین در مجلس از افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: اورژانس اجتماعی می تواند نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605109810058490.jpg افتتاح,پایگاه,اورژانس,اجتماعی,شهرستان,نائین Icana

عباسعلی پوربافرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  از افتتاح پایگاه اورژانس اجتماعی در شهرستان نائین خبر داد و گفت: اورژانس‌ اجتماعی می‌تواند نقش موثری در کاهش آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

نماینده مردم نائین در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر به دلیل وجود برخی مسائل نیازمند خدمات اورژانس اجتماعی هستیم که اگر به درستی تبیین شوند می‌تواند کمک بزرگی در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی مانند اعتیاد، طلاق، فساد، سرقت، خودکشی، کودک آزاری، همسرآزاری و بسیاری از موارد دیگر باشد که جامعه را به سمت ناهنجاری سوق می دهند.

وی ادامه داد: اورژانس اجتماعی در زمان رخداد این آسیب‌ها و همچنین در مواردی که زمینه این آسیب‌ها دیده می‌شود می تواند به خوبی با آموزش، پیگیری و مداخله به مردم کمک کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس دهم، یادآور شد: برای افتتاح اورژانس اجتماعی در نائین پیگیری‌های زیادی انجام شد و با توجه به وسعت منطقه و اینکه این شهرستان گلوگاه قاچاق مواد مخدر بوده بنابراین ضرورت ایجاد و‌ افتتاح اورژانس برای پیشگیری از آسیب‌های ناشی از این تهدید به خوبی دیده می‌شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet