هدر موبایل
1398/07/07 17:30:08
سرویس صحن
کاظم زاده در تذکر شفاهی:

دولت مانع حذف یارانه کم درآمدها شود

نماینده مردم دهلران خواستار دقت دولت در حذف یارانه کم درآمدها شد.
دولت مانع حذف یارانه کم درآمدها شود نماینده مردم دهلران خواستار دقت دولت در حذف یارانه کم درآمدها شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201811109530733426.jpg دولت,مانع,حذف,یارانه,کم,درآمدها,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت شادمهر کاظم زاده در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به دولت و سازمان هدفمندی گفت: مانع حذف یارانه کم درآمدها و بدون درآمدها شوید و در حذف دهک‌های پایین دقت کنید.

نماینده مردم دهلران و دره شهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به دولت و مجلس گفت: وضعیت استخدامی و بیمه بهیاران روستایی باید هر چه سریعتر تعیین تکلیف شود چرا که آنها امورات مردم را بیش از همه پیگیری می‌کنند اما بلاتکلیف هستند و امنیت شغلی ندارند.

وی در ادامه در تذکری به ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: در جریان زلزله شهرستان دهلران، آبدانان و دره‌شهر لازم است پیگیری‌ها با توجه به مستندات صورت گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان ضمن تأکید بر اجرای سریع طرح رتبه‌بندی فرهنگیان از سوی وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: لازم است وزارت بهداشت هر چه سریعتر نیرو و تجهیزات پزشکی در حوزه انتخابیه اینجانب فراهم کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet