خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/07 17:37:51
سرویس صحن
ابطحی در تذکر شفاهی:

تخت روانچی را به ایران بازگردانید

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی تخت روانچی در آمریکا گفت: ایشان باید هر چه سریعتر برای درمان به ایران بازگردد چرا که از ترور بیولوژیک توسط آمریکا هراس داریم.
تخت روانچی را به ایران بازگردانید نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با ابراز نگرانی از وضعیت سلامتی تخت روانچی در آمریکا گفت: ایشان باید هر چه سریعتر برای درمان به ایران بازگردد چرا که از ترور بیولوژیک توسط آمریکا هراس داریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201901102521439300.jpg تخت,روانچی,را,به,ایران,بازگردانید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدمحمدجواد ابطحی در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر امور خارجه گفت: هر چه سریعتر آقای تخت روانچی را به ایران بازگردانید و در اینجا درمان کنید چرا که نگران بازی آمریکا هستیم و از ترور بیولوژیک می‌ترسیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به روحانی تأکید کرد: در مورد کشتار کشمیری‌ها سکوت نکنید که اخبار در این حوزه نگران کننده است و از دولت هند که مردم کشمیر را قتل عام می‌کند، حمایت نکنید.

وی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر اقتصاد خواستار جلوگیری از خسارات چند میلیاردی به سهامداران بازار پایه فرابورس شد و خطاب به وزیر آموزش و پرورش تأکید کرد: از توسعه خرید خدمات جلوگیری کنید که ما نیز پیش از این در قانون این مدل را حذف کرده‌ایم و در حال حاضر هنوز نیروهای آموزش و پرورش تکمیل نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزرای نفت و راه خاطر نشان کرد: فصل سرما نزدیک شده و شما برای قیر کاری نکرده‌اید./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet