هدر موبایل
1398/07/07 19:26:12
سرویس صحن
برزگر در تذکر شفاهی:

درآمد کشاورزان کفاف قیمت آب بهای کشاورزان را نمی دهد

نماینده مردم سلمان در مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو و جهاد کشاورزی گفت: باید در حوزه تعیین نرخ آب بها قیمتی متناسب با درآمد کشاورزان در نظر گرفته شود، بهای دریافتی از کشاورزان به هیچ عنوان کفاف درآمدهای آنها را نمی دهد.
درآمد کشاورزان کفاف قیمت آب بهای کشاورزان را نمی دهد نماینده مردم سلمان در مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت نیرو و جهاد کشاورزی گفت: باید در حوزه تعیین نرخ آب بها قیمتی متناسب با درآمد کشاورزان در نظر گرفته شود، بهای دریافتی از کشاورزان به هیچ عنوان کفاف درآمدهای آنها را نمی دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201907104264569873.jpg درآمد,کشاورزان,کفاف,قیمت,آب,بهای,کشاورزان,را,نمی,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، شهروز برزگر کلشانیدر نشست علنی امروز (یکشنبه 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی طی تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر جهاد کشاورزی نسبت به تعیین قیمت خرید تضمینی سیب انتقاد و عنوان کرد:  متاسفانه این محصول با کمترین قیمت ممکن خریداری می شود.

نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی همچنین نسبت به تکمیل آب بند دیرعلی توسط وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو تذکر داد و گفت: این موضوع باید هر چه سریعتر در دستور کار قرار گیرد تا شاهد جاری شدن سیل در منطقه نباشیم.

وی با اشاره به آمار بالای تلفات جاده ای که سالانه 18 هزار نفر به این دلیل جان می بازند، عنوان کرد: دولت باید در این راستا برنامه جدی داشته باشد و نسبت به تکمیل پروژه های نیمه تمام جاده ای اقدام کند.

برزگر اضافه کرد: وزارت جهاد کشاورزی و وزارت نیرو نیز باید در حوزه تعیین نرخ آب بها قیمتی را متناسب با درآمد کشاورزان در نظر بگیرند، متاسفانه در حال حاضر برای 15 دقیقه حقابه، مبلغ یک میلیون و 500 هزار تومان از کشاورزان دریافت می شود که به هیچ عنوان کفاف درآمدهای آنها را نمی دهد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet