هدر موبایل
1398/07/07 19:11:00
سرویس صحن
ترکی در تذکر شفاهی:

عدم تکمیل جاده دورود - داران منجر به حادثه شده است

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان در مجلس گفت: عدم تکمیل جاده دورود - داران طی روزهای گذشته باعث حادثه شده است.
عدم تکمیل جاده دورود - داران منجر به حادثه شده است نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان در مجلس گفت: عدم تکمیل جاده دورود - داران طی روزهای گذشته باعث حادثه شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104535452935.jpg عدم,تکمیل,جاده,دورود,-,داران,منجر,به,حادثه,شده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر ترکی در نشست علنی عصر امروز (یکشنبه، 7 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه و شهرسازی در خصوص جاده ترانزیتی بین استان‌های اصفهان و استان‌های جنوبی، گفت: جاده دورود داران چند کیلومتر آن در شهرستان بوئین میاندشت باقی مانده است.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان در مجلس شورای اسلامی افزود : پل ناوند 90 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، در طی 2 – 3 روزگذشته در تصادفی دو کشته بر جای گذاشته، در طی 3 هفته گذشته یک مادر باردار از پل به پایین افتاده و فوت شده است.

وی مطرح کرد: این پروژه 22 میلیارد اعتبار دارد و امسال یک ریال خرج نشده و پیمانکار سیمان و  شن و ماسه‌ای را که از کوه‌ها و منابع طبیعی شهرستان استحصال می‌کند، آنها را در شهرستان و استان دیگر خرج می‌کند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: درباره این موضوع مهم توضیحاتی را ارائه کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet