هدر موبایل
1398/07/08 09:59:28
سرویس صحن
در صحن علنی صورت گرفت

تذکر آزادی خواه درباره قطع سخنانش در جلسه علنی مجلس/پزشکیان:طرح موضوعات خارج از دستور خلاف آیین نامه است

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به صحبت‌های روز گذشته خود در جریان بررسی طرح شفافیت آرای نظام تقنینی گفت: در حالی که بنده مطابق با آیین‌نامه پنج دقیقه مهلت داشتم تا صحبت کنم و تنها سه دقیقه و ۲۰ ثانیه از زمان من گذشته بود برخی از خبرگزاری‌ها بنده را به عنوان یک نماینده وقت‌نشناس معرفی کردند.
تذکر آزادی خواه درباره قطع سخنانش در جلسه علنی مجلس/پزشکیان:طرح موضوعات خارج از دستور خلاف آیین نامه است نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به صحبت‌های روز گذشته خود در جریان بررسی طرح شفافیت آرای نظام تقنینی گفت: در حالی که بنده مطابق با آیین‌نامه پنج دقیقه مهلت داشتم تا صحبت کنم و تنها سه دقیقه و ۲۰ ثانیه از زمان من گذشته بود برخی از خبرگزاری‌ها بنده را به عنوان یک نماینده وقت‌نشناس معرفی کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201909104998253491.jpg تذکر,آزادی,خواه,درباره,قطع,سخنانش,در,جلسه,علنی,مجلس/پزشکیان:طرح,موضوعات,خارج,از,دستور,خلاف,آیین,نامه,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احد آزادی خواه در نشست علنی امروز (دوشنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده در تذکری با استناد به ماده ۷۵ آیین‌نامه داخلی مجلس خطاب به مسعود پزشکیان که اداره جلسه علنی را برعهده داشت، بیان کرد: بنده روز گذشته در موافقت با یک فوریت طرح شفافیت نظام تقنینی صحبت می‌کردم که شما سخنان بنده را قطع کردید و گفتید که زمان بنده تمام شده است.

نماینده مردم ملایر درمجلس ادامه داد: روز گذشته از زمان بنده یک دقیقه و ۵۰ ثانیه باقی‌مانده بود و برخی از رسانه‌ها بنده را وقت‌نشناس معرفی کردند که این اشتباه است برابر با آیین‌نامه بنده ۵ دقیقه فرصت داشتم.

مسعود پزشکیان در پاسخ به وی بیان کرد: شما اکنون برای مخالفت با پیشنهاد مطرح شده زمان گرفته‌اید و در رابطه با موضوع دیگری صحبت می‌کنید. نماینده حق ندارد راجع به یک موضوع وقت بگیرد و درباره موضوع دیگری صحبت کند این خلاف آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet