هدر موبایل
1398/07/08 10:52:53
سرویس صحن
در صحن علنی مجلس؛

نمایندگان از پاسخ‌های وزیر صمت درباره علت بکارگیری بازنشستگان قانع شد

نمایندگان مجلس در جریان سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت حضور بازنشستگان در وزارت صمت از پاسخ های وی قانع شدند.
نمایندگان از پاسخ‌های وزیر صمت درباره علت بکارگیری بازنشستگان قانع شد نمایندگان مجلس در جریان سوال از وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص علت حضور بازنشستگان در وزارت صمت از پاسخ های وی قانع شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201706103370519088.jpg نمایندگان,از,پاسخ‌های,وزیر,صمت,درباره,علت,بکارگیری,بازنشستگان,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،نمایندگان در نشست علنی امروز (دوشنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی  در جریان سوال سیدناصر موسوی لارگانی از پاسخ های رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت با 142 رأی موافق، 36 رأی مخالف و 13 رأی ممتنع از مجموع 207 نماینده حاضر در جلسه،قانع شدند.


عبدالله رضیان به عنوان عضو کمیسیون صنایع و معادن سوال نماینده مردم فلاورجان از وزیر صنعت، معدن و تجارت را قرائت کرد و گفت: علت اصرار و استمرار حضور بازنشستگان در وزارت صنعت، معدن و تجارت و شرکت‌های زیرمجموعه ایمیدرو و ایدرو علیرغم صراحت قانون و تذکرات متعدد نهادهای نظارتی به شخص وزیر چیست؟ تحت فشار چه اشخاص و یا چه مسئولینی در این خصوص قرار دارید؟

وی افزود: در نتیجه بررسی این گزارش آمده است: در اجرای ماده (207) آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، سوال فوق در جلسه رسمی مورخ 8/5/98 کمیسیون صنایع و معادن با حضور 17 نفر از نمایندگان عضو کمیسیون، نماینده سوال کننده و وزیر مطرح و پس از استماع اظهارات طرفین و نظر به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ‌های ارائه شده وزیر، کمیسیون قلمرو سوال را ملی تشخیص داده و مستند به بند (3) ماده (207) آیین‌نامه داخلی مجلس، گزارش سوال جهت اعلام وصول در اولین جلسه علنی ارسال می گردد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet