هدر موبایل
1398/07/08 12:56:03
سرویس صحن
در جریان سوال نماینده تهران از وزیر صمت؛

موسوی از پاسخ‌های رحمانی درباره بهبود فضای کسب و کار قانع شد

نماینده تهران از پاسخ‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره بهبود فضای کسب و کار و اقدامات این وزارتخانه در رفع موانع آن قانع شد.
موسوی از پاسخ‌های رحمانی درباره بهبود فضای کسب و کار قانع شد نماینده تهران از پاسخ‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره بهبود فضای کسب و کار و اقدامات این وزارتخانه در رفع موانع آن قانع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201702102655120759.jpg موسوی,از,پاسخ‌های,رحمانی,درباره,بهبود,فضای,کسب,و,کار,قانع,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،سیدفرید موسوی نماینده تهران در نشست علنی امروز (دوشنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در جریان سوال خود پیرامون بهبود فضای کسب و کار از رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از پاسخ‌های وی قانع شد.

عبدالله رضیان در این نشست در توضیح روند بررسی سوال نماینده تهران از وزیر صنعت در کمیسیون صنایع گفت: سوال سید فرید موسوی درباره مهمترین اقدامات این وزارتخانه درباره تکالیف مندرج در بندهای 7- 11 مصوبه هیأت وزیران در جهت بهبود فضای کسب و کار و همچنین تشریح مهمترین موانع عدم عملیاتی شدن اقدامات وزارت صنعت در این خصوص و برنامه این وزارتخانه برای اصلاح رویه جاری بود.

نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه، جویبار در مجلس شورای اسلامی در ادامه درباره نتیجه بررسی این سوال عنوان کرد: سوال نماینده تهران در اجرای ماده 207 آیین‌نامه داخلی مجلس در کمیسیون صنایع، با حضور نماینده سوال کننده و وزیر صنعت مطرح شد و با توجه به عدم اقناع نماینده سوال کننده این سوال در قلمرو سوال ملی تشخیص داده شد و به صحن علنی برای رسیدگی ارجاع شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet