خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/07/10 09:24:06
سرویس اقتصادی
جاسمی مطرح کرد:

آمادگی مرز خسروی برای میزبانی زائران اربعین/ ظرفیت پایانه مرزی برای ورود و خروج یک میلیون زائر

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مرز خسروی از لحاظ نزدیک بودن به عتبات عالیات جزء ممتازترین پایانه های مرزی محسوب شده و از دیرباز این مرز تنها مسیر رفت و آمد زائران به کشور عراق بوده است.
آمادگی مرز خسروی برای میزبانی زائران اربعین/ ظرفیت پایانه مرزی برای ورود و خروج یک میلیون زائر نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: مرز خسروی از لحاظ نزدیک بودن به عتبات عالیات جزء ممتازترین پایانه های مرزی محسوب شده و از دیرباز این مرز تنها مسیر رفت و آمد زائران به کشور عراق بوده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100522718294.jpg آمادگی,مرز,خسروی,برای,میزبانی,زائران,اربعین/,ظرفیت,پایانه,مرزی,برای,ورود,و,خروج,یک,میلیون,زائر Icana

سیدقاسم جاسمی عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به وضعیت پایانه مرزی خسروی در آستانه ایام اربعین حسینی، گفت: خوشبختانه در ماه‌های اخیر اقدامات خوبی برای تقویت زیرساخت های پایانه مرزی صورت گرفته و در شرایط کنونی این پایانه آماده پذیرایی از زائران حسینی است.

 سیدقاسم جاسمی

ظرفیت پایانه مرزی خسروی برای ورود و خروج یک میلیون زائر اربعین

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس گزارش های ارائه شده، پایانه مرزی خسروی ظرفیت ورود و خروج یک میلیون نفر را دارد که با این میزان، قطعا بخش اعظمی از بار ترافیکی زائران در مرزهای دیگر از جمله مهران و شلمچه کاهش پیدا خواهد کرد.

مرز خسروی در بهترین شرایط برای سفر زائران اربعین است

مردم استان کرمانشاه در ماه های اخیر تمام تلاش خود را برای ارتقا سطح امکانات جهت پذیرایی از زائران اربعین انجام داده اند و در اینجا اعلام می کنم که مرز خسروی در بهترین شرایط برای سفر زائران اربعین خواهد بود

وی گفت: مردم استان کرمانشاه در ماه های اخیر تمام تلاش خود را برای ارتقای سطح امکانات جهت پذیرایی از زائران اربعین انجام داده اند و مرز خسروی در بهترین شرایط برای سفر زائران اربعین  قرار دارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: مرز خسروی از نظر نزدیک بودن به عتبات عالیات جزء ممتازترین پایانه های مرزی محسوب می شود و از دیرباز این مرز تنها مسیر رفت و آمد زائران به کشور عراق بوده است.

مرز خسروی امنیت کافی برای تردد زائران اربعین را دارد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در چند وقت اخیر برخی موضوعات مطرح شده، مبنی بر اینکه مرز خسروی امنیت کافی برای تردد زائران اربعین را ندارد، اما این مسئله به هیچ وجه صحیح نیست و مسیر تردد زائران کاملا امن بوده و دارای امکانات لازم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet