هدر موبایل
1398/07/08 16:48:40
سرویس سیاسی
نقوی حسینی در تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی مجلس؛

توضیح گزارش بازدید از سایت هسته‌ای نطنز/ ظریف هفته آینده به کمیسیون امنیت ملی می‌آید

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: گزارش بازدید از سایت هسته‌ای نطنز و نشست بین‌المجالس آسیایی در عراق در نشست کمیسیون مطرح و مورد توجه نمایندگان قرار گرفت.
توضیح گزارش بازدید از سایت هسته‌ای نطنز/ ظریف هفته آینده به کمیسیون امنیت ملی می‌آید سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: گزارش بازدید از سایت هسته‌ای نطنز و نشست بین‌المجالس آسیایی در عراق در نشست کمیسیون مطرح و مورد توجه نمایندگان قرار گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104076781342.jpg توضیح,گزارش,بازدید,از,سایت,هسته‌ای,نطنز/,ظریف,هفته,آینده,به,کمیسیون,امنیت,ملی,می‌آید Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نشست امروز (دوشنبه هشتم مهرماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: آقای ابراهیم رضایی رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون در ابتدای جلسه، گزارشی از بازدید خود از سایت هسته‌ای نطنز ارائه کرد. وی در توضیح این گزارش گفت که با برداشته شدن گام سوم کاهش تعهدات برجام و محدودیت‌های تحقیق و توسعه روح جدیدی به سایت دمیده شده است، فعالیت‌ها از نو آغاز شده بود و متخصصین کار خود را روی ماشین‌های جدید، ایزوتوپ‌های پایدار و تکنولوژی‌های جدید گداخت شروع کرده بودند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی از مرزهای عراق برای سفر اربعین بازدید می‌کنند

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: خانم چنارانی نیز در ادامه جلسه گزارشی از نشست بین‌المجالس آسیایی در عراق ارائه کرد و با توجه به موضوع اربعین و حضور حجم عظیمی از مسلمانان و حتی غیر مسلمانان در کربلا یادآور شد که نیازمند مدیریت و حفظ امنیت جدی هستیم. در همین راستا تصمیم گرفته شد که کمیسیون بازدیدی از مرزهای سفر اربعین داشته باشد.

وی ادامه داد: آقایان ذوالنوری، کواکبیان، فلاحت پیشه، نجفی، شوشتری، جاسمی، چنارانی، نانواکناری، حسن بیگی، نقوی حسینی، رضایی، علوی، دهقانی، و حضرت‌پور ضمن حضور در جلسه امروز در ارتباط با مسائل مطرح اظهارنظر کردند.

دعوت از ظریف برای ارایه گزارش سفر به نیویورک

نقوی حسینی یادآور شد: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، در جلسه هفته آینده کمیسیون روز دوشنبه پانزدهم مهرماه حضور خواهند یافت و پیرامون سفر رئیس جمهور به نیویورک، مسائل منطقه، طرح صلح هرمز، تحولات یمن صحبت خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، افزود: در ادامه جلسه امروز، برخی از اعضای کمیسیون نسبت به عدم حضور و تأخیر حضور تعدادی از اعضا در جلسه و عدم حد نصاب اعتراض کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet