هدر موبایل
1398/07/08 17:30:28
سرویس اقتصادی
الماسی در تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی؛

نظام بودجه‌ریزی کشور نیاز به جراحی دارد

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می‎گوید:به اعتقاد نمایندگان کمیسیون انرژی نظام بودجه‌ریزی کشور به جراحی نیاز دارد و به‌یقین برای اصلاح کشور تمامی مسئولان باید عواقب این جراحی را بپذیرند.
نظام بودجه‌ریزی کشور نیاز به جراحی دارد سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می‎گوید:به اعتقاد نمایندگان کمیسیون انرژی نظام بودجه‌ریزی کشور به جراحی نیاز دارد و به‌یقین برای اصلاح کشور تمامی مسئولان باید عواقب این جراحی را بپذیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905104168111781.jpg نظام,بودجه‌ریزی,کشور,نیاز,به,جراحی,دارد Icana

سکینه الماسی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(دوشنبه 8مهرماه) کمیسیون انرژی مجلس از بررسی عملکرد بودجه سال جاری و نیز اصلاح ساختار نظام بودجه‌ریزی کشور در حوزه انرژی در سال‌های 98و 99 با حضور مسئولان و کارشناسان وزارتخانه‌های نفت،  نیرو، سازمان انرژی اتمی، دیوان محاسبات کشور و مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.

نماینده مردم کنگان، دیر، جم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به دلیل حجم بالای مطالب در رابطه با اصلاح ساختار نظام بودجه‌ریزی کشور در حوزه انرژی، زمان جلسه صرفا به بررسی وضعیت عملکرد بودجه‌ریزی در سال گذشته اختصاص داده شد و در ادامه مقرر شد؛ جلسات دیگری برای اصلاح ساختار بودجه کشور در حوزه انرژی  برای سال 99 برگزار شود.

بررسی گازرسانی به روستاها وفروش نفت در بورس

وی بررسی گازرسانی به روستاها، چالش قیر و اختصاص بودجه برای تهیه آن، فروش نفت سنگین در بورس انرژی، حامل‌های انرژی و صادرات نفت و میعانات گازی در سال 97 را ازجمله موضوعات مطروحه در این جلسه عنوان کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر نمایندگان کمیسیون متبوعش درباره اصلاح ساختار نظام بودجه‌ریزی کشور، افزود: به اعتقاد نمایندگان، نظام بودجه‌ریزی کشور به جراحی نیاز دارد و به‌یقین برای اصلاح کشور تمامی مسئولان باید عواقب و مسئولیت این جراحی را بر عهده گیرند./

پایان پیام

 


پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet