هدر موبایل
1398/07/08 17:27:05
سرویس اقتصادی
حضرتی در تشریح جلسه امروز کمیسیون اقتصادی:

کمیته‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات بورس پایه تشکیل می‌شود

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته‌ای جهت بررسی دقیق اتفاقات اخیر در بورس پایه خبر داد و گفت: هرگونه ضعف، نقصان و اجحاف در حوزه بورس پایه توسط کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد.
کمیته‌ای در مجلس برای بررسی مشکلات بورس پایه تشکیل می‌شود رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته‌ای جهت بررسی دقیق اتفاقات اخیر در بورس پایه خبر داد و گفت: هرگونه ضعف، نقصان و اجحاف در حوزه بورس پایه توسط کمیته مورد بررسی قرار می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908106440221242.jpg کمیته‌ای,در,مجلس,برای,بررسی,مشکلات,بورس,پایه,تشکیل,می‌شود Icana

الیاس حضرتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز(دوشنبه 7 مهرماه) کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی اتفاقات اخیر در بورس پایه با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، سهامداران بورس، کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس و... خبر داد.

نماینده مردم تهران، ری، شمرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از آنجا که نگرانی‌هایی در میان برخی از سهامداران بازار بورس پایه به وجود آمده است، باوجود صحبت با ریاست کل بورس ایران در هفته های اخیر، به جهت بررسی مفصل و دقیق و پاسخگویی به نگرانی‌های مردم امروز جلسه ویژه‌ای دراین خصوص با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار کردیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه به منظور احترام و ارزش قائل شدن به افکار عمومی و ذی‌نفعان، اتفاقات اخیر در بورس پایه امروز به طور ویژه در کمیسیون بررسی شد، افزود: همچنین کمیته‌ای جهت بررسی دقیق موضوع ازسوی کمیسیون اقتصادی مجلس تشکیل خواهد شد تا درصورت تشخیص ضعف، نقصان و اجحاف موضوع را مورد بررسی قرار دهند./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet