هدر موبایل
1398/07/08 18:58:39
سرویس سیاسی
کاظمی؛

"اتاق شیشه‌ای "برای نشان دادن عملکرد مسئولان، سبب جلب اعتماد عمومی می‌شود

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: شفافیت و در حقیقت وجود اتاق شیشه ای برای نشان دادن عملکرد مسئولان سبب جلب اعتماد عمومی می شود.
"اتاق شیشه‌ای "برای نشان دادن عملکرد مسئولان، سبب جلب اعتماد عمومی می‌شود عضو فراکسیون امید مجلس گفت: شفافیت و در حقیقت وجود اتاق شیشه ای برای نشان دادن عملکرد مسئولان سبب جلب اعتماد عمومی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201902107290272562.jpg "اتاق,شیشه‌ای,"برای,نشان,دادن,عملکرد,مسئولان،,سبب,جلب,اعتماد,عمومی,می‌شود Icana

علی کاظمی بابا حیدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به رونمایی از سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان از سوی قوه قضائیه اشاره و اظهار داشت مشکلات و معضلات حال حاضر کشورهمگی به سبب عدم شفافیت در بین دستگاه های گوناگون برمی‌گردد و وجود چنین مسائلی هم باعث می‌شوند، که مردم از دستگاه‌های گوناگون کشور احساس نارضایتی و ناامیدی کنند.  

شفافیت در میان دستگاه‌های گوناگون کشور مردم را در جریان امورات مسئولان قرار می‌دهند

وی درادامه افزود: بنابراین؛ شفافیت در میان دستگاه‌های گوناگون کشور مردم را در جریان امورات و کارهایی که انجام می‌دهند؛ مطلع می‌کنند، در حقیقت قراردادن وجود یک اتاق شیشه‌ای برای نشان دادن عملکرد مسئولان، سبب جلب اعتماد عمومی می‌شود.

رونمایی از سامانه اموال اقدام بسیار مناسب در جهت پیشگیری از فساد مسئولان بوده است

عضو فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: رونمایی از سامانه ثبت اموال مسئولان باعث می‌شود که اگر مسئولی بخواهد به بیت‌المال دست درازی کند، جرات این کار را نداشته باشد از این بابت که روزی در معرض تیغ تیزعدالت قرار خواهد گرفت؛ بنابراین این یک اقدام بسیار مناسب در جهت پیشگیری از فساد مسئولان بوده است.

ما باید اعتماد از دست رفته مردم را احیا و بازسازی کنیم

این نماینده مردم در مجلس دهم به بازسازی اعتماد مردم نسبت به نهادهای مختلف کشور اشاره و اظهار کرد: ما باید به گونه‌ای این اعتماد از دست رفته مردم را احیا و بازسازی کنیم؛ چرا که باور و ایمان مردم پشتوانه ثبات این کشور است.

بنده اموال خود را در این سامانه قرار می‌دهم

نماینده اردل، فارسان و کوهرنگ تاکید کردم: بنده اموال خود را در این سامانه قرار می‌دهم تا مسئولان قضایی که مسئول بررسی این اطلاعات در سامانه هستند، به آن دسترسی داشته باشند و قطعا اگر همه مسئولان این کار را انجام دهند، یک اتاق شیشه‌ای در معرض دید عموم قرار می‌گیرد.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet