هدر موبایل
1398/07/08 18:14:00
سرویس اقتصادی
ابراهیمی در تشریح نشست کمیسیون کشاورزی:

وزارت نیرو گزارش تخصیص آب را ارائه کرد

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: برنامه‌ها و مقررات ارائه شده در زمینه تخصیص آب بر مبنای سابقه تخصیص آب در کشور است.
وزارت نیرو گزارش تخصیص آب را ارائه کرد سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: برنامه‌ها و مقررات ارائه شده در زمینه تخصیص آب بر مبنای سابقه تخصیص آب در کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201909109554930701.jpg وزارت,نیرو,گزارش,تخصیص,آب,را,ارائه,کرد Icana

علی ابراهیمی سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز(دوشنبه ۸ مهرماه) کمیسیون کشاورزی، گفت: جلسه امروز در زمینه نظام تخصیص آب با حضور مسئولین وزارت جهاد کشاورزی، وزارت نیرو، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان هواشناسی برگزار شده بود و گزارشی در این خصوص ارائه شد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت نیرو به عنوان متولی اصلی مدیریت منابع آبی کشور و تخصیص آن شناخته می‌شود، ادامه داد: نمایندگان عضو کمیسیون سوالاتی را در خصوص مشکلات و نحوه تخصیص آب در حوزه‌های انتخابیه خود مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه‌ها و مقررات ارائه شده در زمینه تخصیص آب بر مبنای سابقه و دیرینه تخصیص آب در کشور بود، تصریح کرد: در این نشست سازمان هواشناسی نیز میزان بارش‌ها در سال جاری را طبیعی پیش‌بینی کرد.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی در دوره‌های سه ماهه صورت می‌گیرد به همین دلیل این امکان وجود ندارد تا بتوانند احتمال بروز حوادث طبیعی به واسطه بارندگی را در مدت زمان بیش از سه ماه را پیش‌بینی کنند،خاطرنشان کرد: در این نشست مقرر شد سازمان هواشناسی در صورت پیش بینی بروز حوادث آن را به صورت رسمی اعلام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet